TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De uiteenlopende deelnemers van het programma Tieners tegen Kwalen zijn inmiddels aangekomen bij de vierde week van het sociale experiment. Dat staat volledig in het teken van kwetsbaarheid. Om het belang ervan te ontdekken, krijgen zowel de oudere als jongere kandidaten een aantal confronterende opdrachten voorgeschoteld. Bregje vindt de opdrachten zelfs zo aangrijpend dat ze bijna besluit te stoppen met het experiment. Met behulp van Marianne zet ze toch nog door.
Ook Maiza heeft veel moeite met het thema van deze week, maar gelukkig weet de 87-jarige Hans haar te kalmeren en te motiveren om alles goed af te ronden. De twee bouwen daardoor samen een bijzondere band op en dat resulteert in emotionele momenten gedurende de rest van de week.
Deze aflevering van Tieners tegen Kwalen zie je op woensdag 4 september om 21:25 uur bij MAX op NPO 1.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten
10:32Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'