TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De uiteenlopende deelnemers van het programma Tieners tegen Kwalen zijn inmiddels aangekomen bij de vierde week van het sociale experiment. Dat staat volledig in het teken van kwetsbaarheid. Om het belang ervan te ontdekken, krijgen zowel de oudere als jongere kandidaten een aantal confronterende opdrachten voorgeschoteld. Bregje vindt de opdrachten zelfs zo aangrijpend dat ze bijna besluit te stoppen met het experiment. Met behulp van Marianne zet ze toch nog door.
Ook Maiza heeft veel moeite met het thema van deze week, maar gelukkig weet de 87-jarige Hans haar te kalmeren en te motiveren om alles goed af te ronden. De twee bouwen daardoor samen een bijzondere band op en dat resulteert in emotionele momenten gedurende de rest van de week.
Deze aflevering van Tieners tegen Kwalen zie je op woensdag 4 september om 21:25 uur bij MAX op NPO 1.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Docuserie De Opvolging over De Librije krijgt een vervolg
11:07Klapt Teun Kuilboer binnenkort uit de school met Sleepers-onthullingen?
09:35Videoland komt met docuserie over Roxy Dekker en haar ArenA-concert
08:09De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned