TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze Tijd voor MAX staat geheel in het teken van War Child. Jaarlijks groeien 230 miljoen kinderen over de hele wereld op met oorlog en geweld. Hun traumatische ervaringen zijn tien, twintig jaar of nog langer van invloed op hun leven.
Oud-politicus Hedy d'Ancona groeide op in de Tweede Wereldoorlog. Ze is te gast. Ze vertelt over haar reis naar Libanon waar twee miljoen Syrische vluchtelingen in kampen leven. Ze ontmoette er de elfjarige Nadine, die nog een baby was toen ze met haar familie de bombardementen ontvluchtte. In het kamp leerde ze voor het eerst lezen, rekenen en schrijven.
Ernst Suur, directeur van War Child, vertelt in de uitzending hoe zij kinderen helpen de traumatische oorlogservaringen te verwerken. Zangeres Katie Koss treedt op.
Ex on the Beach: Double Dutch is vanaf deze datum exclusief te zien bij Videoland
11:16Kijkers hopen vurig op deze partnerruil in MAFS: 'Veel betere match'
11:12Ontpopt Luigi uit Married at First Sight zich tot influencer?
10:37Op deze datum keert Met het Mes op Tafel terug op tv
10:18VI-tafel smult na van Gerard Joling: 'Vaker uitnodigen'