TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze Tijd voor MAX staat geheel in het teken van War Child. Jaarlijks groeien 230 miljoen kinderen over de hele wereld op met oorlog en geweld. Hun traumatische ervaringen zijn tien, twintig jaar of nog langer van invloed op hun leven.
Oud-politicus Hedy d'Ancona groeide op in de Tweede Wereldoorlog. Ze is te gast. Ze vertelt over haar reis naar Libanon waar twee miljoen Syrische vluchtelingen in kampen leven. Ze ontmoette er de elfjarige Nadine, die nog een baby was toen ze met haar familie de bombardementen ontvluchtte. In het kamp leerde ze voor het eerst lezen, rekenen en schrijven.
Ernst Suur, directeur van War Child, vertelt in de uitzending hoe zij kinderen helpen de traumatische oorlogservaringen te verwerken. Zangeres Katie Koss treedt op.
Dit programma vervangt Flikken Maastricht op NPO1
13:35Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie