TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze Tijd voor MAX staat geheel in het teken van War Child. Jaarlijks groeien 230 miljoen kinderen over de hele wereld op met oorlog en geweld. Hun traumatische ervaringen zijn tien, twintig jaar of nog langer van invloed op hun leven.
Oud-politicus Hedy d'Ancona groeide op in de Tweede Wereldoorlog. Ze is te gast. Ze vertelt over haar reis naar Libanon waar twee miljoen Syrische vluchtelingen in kampen leven. Ze ontmoette er de elfjarige Nadine, die nog een baby was toen ze met haar familie de bombardementen ontvluchtte. In het kamp leerde ze voor het eerst lezen, rekenen en schrijven.
Ernst Suur, directeur van War Child, vertelt in de uitzending hoe zij kinderen helpen de traumatische oorlogservaringen te verwerken. Zangeres Katie Koss treedt op.
Dit is wanneer de finale van Married at First Sight te zien is
10:00Geraldine Kemper deelt haar tv-tips: 'Ik heb abonnementen op zowat alle streamingdiensten'
09:46Keren Tamara Elbaz en Maria Tailor terug in The Real Housewives of Amsterdam?
08:07Welk programma vervangt Undercover in Nederland op SBS6?
07:48De TV van gisteren: Bijna 700.000 kijkers zien Sandra ‘nee’ zeggen in Married at First Sight