TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Deze Tijd voor MAX staat geheel in het teken van War Child. Jaarlijks groeien 230 miljoen kinderen over de hele wereld op met oorlog en geweld. Hun traumatische ervaringen zijn tien, twintig jaar of nog langer van invloed op hun leven.
Oud-politicus Hedy d'Ancona groeide op in de Tweede Wereldoorlog. Ze is te gast. Ze vertelt over haar reis naar Libanon waar twee miljoen Syrische vluchtelingen in kampen leven. Ze ontmoette er de elfjarige Nadine, die nog een baby was toen ze met haar familie de bombardementen ontvluchtte. In het kamp leerde ze voor het eerst lezen, rekenen en schrijven.
Ernst Suur, directeur van War Child, vertelt in de uitzending hoe zij kinderen helpen de traumatische oorlogservaringen te verwerken. Zangeres Katie Koss treedt op.
Jandino Asporaat ontmoet kunstenaars in Sterren op het Doek: 'Liever geen kale man' (video)
09:53André Hazes komt met nieuw seizoen realifesoap: 'Volgend jaar weer draaien' (video)
09:18De TV van gisteren: Richard Groenendijk wint op primetime, weinig kijkers voor toespraak Koning
06:47Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'