TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de koude winter hebben de arme ouderen in Oost-Europa het extra zwaar. Hun huizen beschermen niet tegen de kou, waardoor hun ledematen kunnen bevriezen. Met plastic tegen de ramen en flessen met kokendheet water als kruik proberen ze het toch een beetje warm te krijgen.
Voor deze speciale uitzending zetten Tijd voor MAX en de stichting MAX Maakt Mogelijk zich in voor deze ouderen in Moldavië, Roemenië, Albanië, Kosovo en Oekraïne. Samen met donateurs proberen ze ervoor te zorgen dat zij een gerenoveerd en warm huis, en een veilige kachel krijgen.
De stichting helpt Oost-Europese ouderen al sinds 2006. Acties als deze blijven belangrijk, zegt Jan Slagter. “Want zolang er nog ouderen in krotten wonen, is het gevaar van de kou niet geweken.”
Deze speciale aflevering van Tijd voor MAX is op donderdag 25 januari vanaf 17:10 uur te zien bij MAX op NPO1.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven