TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de koude winter hebben de arme ouderen in Oost-Europa het extra zwaar. Hun huizen beschermen niet tegen de kou, waardoor hun ledematen kunnen bevriezen. Met plastic tegen de ramen en flessen met kokendheet water als kruik proberen ze het toch een beetje warm te krijgen.
Voor deze speciale uitzending zetten Tijd voor MAX en de stichting MAX Maakt Mogelijk zich in voor deze ouderen in Moldavië, Roemenië, Albanië, Kosovo en Oekraïne. Samen met donateurs proberen ze ervoor te zorgen dat zij een gerenoveerd en warm huis, en een veilige kachel krijgen.
De stichting helpt Oost-Europese ouderen al sinds 2006. Acties als deze blijven belangrijk, zegt Jan Slagter. “Want zolang er nog ouderen in krotten wonen, is het gevaar van de kou niet geweken.”
Deze speciale aflevering van Tijd voor MAX is op donderdag 25 januari vanaf 17:10 uur te zien bij MAX op NPO1.
De TV van gisteren: veel belangstelling voor ietwat tegenvallende zonsverduistering
06:47Vanavond op TV: Sport: EK atletiek outdoor, Vera, Blink Twice
22:15Anouk doet grote onthulling over Diederik en Max na finale De Bondgenoten
21:48Yvonne vindt de ware na B&B Vol Liefde-exit: 'We hebben het zelfs al over trouwen gehad'
16:05De Bauers vieren zonsverduisteringsavond: 'Eclips-hapjes'