TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de koude winter hebben de arme ouderen in Oost-Europa het extra zwaar. Hun huizen beschermen niet tegen de kou, waardoor hun ledematen kunnen bevriezen. Met plastic tegen de ramen en flessen met kokendheet water als kruik proberen ze het toch een beetje warm te krijgen.
Voor deze speciale uitzending zetten Tijd voor MAX en de stichting MAX Maakt Mogelijk zich in voor deze ouderen in Moldavië, Roemenië, Albanië, Kosovo en Oekraïne. Samen met donateurs proberen ze ervoor te zorgen dat zij een gerenoveerd en warm huis, en een veilige kachel krijgen.
De stichting helpt Oost-Europese ouderen al sinds 2006. Acties als deze blijven belangrijk, zegt Jan Slagter. “Want zolang er nog ouderen in krotten wonen, is het gevaar van de kou niet geweken.”
Deze speciale aflevering van Tijd voor MAX is op donderdag 25 januari vanaf 17:10 uur te zien bij MAX op NPO1.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten
10:32Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning