TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Schrijver Ronald Giphart is deze uitzending te gast. Hij heeft de oogaandoening maculadegeneratie. De kans dat zijn ogen hem in de steek gaan laten is groot. Ook Jan-Jaap heeft een erfelijke aandoening, retinitis pigmentosa. Hij is nagenoeg blind. Zijn dochtertje is drager en heeft een grote kans de aandoening te ontwikkelen. Gea is bijna blind aan een oog door glaucoom, een van de belangrijkste oorzaken van slechtziend- en blindheid.
In Nederland hebben meer dan 300.000 mensen een visuele beperking. En nog meer Nederlanders weten niet dat zij een oogziekte aan het ontwikkelen zijn. Daarom maakt Tijd voor MAX deze uitzending in samenwerking met het Oogfonds. Om aandacht te besteden aan het belang van genetisch onderzoek en tijdige behandeling van oogziekten.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Reünie nog niet uitgezonden, maar A.S.S. - Anti Survival Show heeft nu al geweldig nieuws
12:55'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha