TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Schrijver Ronald Giphart is deze uitzending te gast. Hij heeft de oogaandoening maculadegeneratie. De kans dat zijn ogen hem in de steek gaan laten is groot. Ook Jan-Jaap heeft een erfelijke aandoening, retinitis pigmentosa. Hij is nagenoeg blind. Zijn dochtertje is drager en heeft een grote kans de aandoening te ontwikkelen. Gea is bijna blind aan een oog door glaucoom, een van de belangrijkste oorzaken van slechtziend- en blindheid.
In Nederland hebben meer dan 300.000 mensen een visuele beperking. En nog meer Nederlanders weten niet dat zij een oogziekte aan het ontwikkelen zijn. Daarom maakt Tijd voor MAX deze uitzending in samenwerking met het Oogfonds. Om aandacht te besteden aan het belang van genetisch onderzoek en tijdige behandeling van oogziekten.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers