TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Schrijver Ronald Giphart is deze uitzending te gast. Hij heeft de oogaandoening maculadegeneratie. De kans dat zijn ogen hem in de steek gaan laten is groot. Ook Jan-Jaap heeft een erfelijke aandoening, retinitis pigmentosa. Hij is nagenoeg blind. Zijn dochtertje is drager en heeft een grote kans de aandoening te ontwikkelen. Gea is bijna blind aan een oog door glaucoom, een van de belangrijkste oorzaken van slechtziend- en blindheid.
In Nederland hebben meer dan 300.000 mensen een visuele beperking. En nog meer Nederlanders weten niet dat zij een oogziekte aan het ontwikkelen zijn. Daarom maakt Tijd voor MAX deze uitzending in samenwerking met het Oogfonds. Om aandacht te besteden aan het belang van genetisch onderzoek en tijdige behandeling van oogziekten.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Dit is de winnaar van Het Perfecte Plaatje Op Reis 2026
20:04Video: Rob Kamphues in het diepste geheim getrouwd op Mykonos
19:34Laatste seizoen Flikken Rotterdam komt 'gewoon' op televisie
16:37Video: NOS-nieuwslezeres Iris de Graaf deelt eerste beelden dochtertje Gigi
15:58Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht