TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vakantie zit erop. Dat betekent ook de start van een nieuw seizoen Tijd voor MAX, dat dagelijks in de vooravond te zien is.
De presentatoren hebben in de vakantieperiode niet stilgezeten: Martine van Os was in Spanje voor de opnames van We zijn er bijna! en Sybrand Niessen schoot samen met jurist Jeanine Janssen gedupeerde vakantiegangers te hulp in MAX Vakantieman.
Toch is de vakantie voorbij en gaat er daarom vanaf vandaag weer een gloednieuw seizoen van hun talkshow van start. Hierin spreken Van Os en Niessen dagelijks met bekende en onbekende gasten over persoonlijke en maatschappelijke kwesties. Janny van der Heijden en Robèrt van Beckhoven komen geregeld langs om iets lekkers te bakken, arts Ted van Essen praat de kijker regelmatig bij over gezondheid, politiek commentator Kees Boonman brengt het laatste nieuws uit Den Haag en Josine Droogendijk is de vaste koningshuisdeskundige.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene