TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vakantie zit erop. Dat betekent ook de start van een nieuw seizoen Tijd voor MAX, dat dagelijks in de vooravond te zien is.
De presentatoren hebben in de vakantieperiode niet stilgezeten: Martine van Os was in Spanje voor de opnames van We zijn er bijna! en Sybrand Niessen schoot samen met jurist Jeanine Janssen gedupeerde vakantiegangers te hulp in MAX Vakantieman.
Toch is de vakantie voorbij en gaat er daarom vanaf vandaag weer een gloednieuw seizoen van hun talkshow van start. Hierin spreken Van Os en Niessen dagelijks met bekende en onbekende gasten over persoonlijke en maatschappelijke kwesties. Janny van der Heijden en Robèrt van Beckhoven komen geregeld langs om iets lekkers te bakken, arts Ted van Essen praat de kijker regelmatig bij over gezondheid, politiek commentator Kees Boonman brengt het laatste nieuws uit Den Haag en Josine Droogendijk is de vaste koningshuisdeskundige.
Winnaar Gouden Televizier-Ring 2026: De Bondgenoten
15:15Meneer de Uil is terug: De Fabeltjeskrant krijgt een compleet nieuw jasje
15:05Peter Pannekoek blikt terug op Gouden Televizier-Ring Gala 2026: 'Op deze grap verheugde ik me echt'
14:15Over Mijn Lijk-Koen voltooit marathon na halfzijdige verlamming
13:14Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in