TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vakantie zit erop. Dat betekent ook de start van een nieuw seizoen Tijd voor MAX, dat dagelijks in de vooravond te zien is.
De presentatoren hebben in de vakantieperiode niet stilgezeten: Martine van Os was in Spanje voor de opnames van We zijn er bijna! en Sybrand Niessen schoot samen met jurist Jeanine Janssen gedupeerde vakantiegangers te hulp in MAX Vakantieman.
Toch is de vakantie voorbij en gaat er daarom vanaf vandaag weer een gloednieuw seizoen van hun talkshow van start. Hierin spreken Van Os en Niessen dagelijks met bekende en onbekende gasten over persoonlijke en maatschappelijke kwesties. Janny van der Heijden en Robèrt van Beckhoven komen geregeld langs om iets lekkers te bakken, arts Ted van Essen praat de kijker regelmatig bij over gezondheid, politiek commentator Kees Boonman brengt het laatste nieuws uit Den Haag en Josine Droogendijk is de vaste koningshuisdeskundige.
Jeanine Janssen gaat niet op zomervakantie door MAX Vakantieman: 'Dit wordt het negentiende jaar'
09:30Nieuw gezin in Een Huis Vol: dit is de familie De Lange
08:58Greetje verlaat Urk, en daarmee ook de serie?
08:12De TV van gisteren: Victor Vlam maakt veel los bij Oranjezomer-kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Ik weet er alles van!, Stir of Echoes