TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vakantie zit erop. Dat betekent ook de start van een nieuw seizoen Tijd voor MAX, dat dagelijks in de vooravond te zien is.
De presentatoren hebben in de vakantieperiode niet stilgezeten: Martine van Os was in Spanje voor de opnames van We zijn er bijna! en Sybrand Niessen schoot samen met jurist Jeanine Janssen gedupeerde vakantiegangers te hulp in MAX Vakantieman.
Toch is de vakantie voorbij en gaat er daarom vanaf vandaag weer een gloednieuw seizoen van hun talkshow van start. Hierin spreken Van Os en Niessen dagelijks met bekende en onbekende gasten over persoonlijke en maatschappelijke kwesties. Janny van der Heijden en Robèrt van Beckhoven komen geregeld langs om iets lekkers te bakken, arts Ted van Essen praat de kijker regelmatig bij over gezondheid, politiek commentator Kees Boonman brengt het laatste nieuws uit Den Haag en Josine Droogendijk is de vaste koningshuisdeskundige.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'
19:47Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd
19:33Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?