TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was een opvallend moment uit het afgelopen tv-seizoen van Op1: nadat Gordon kritiek uitte op de woke-cultuur, stond filosoof Fleur Jongepier plotseling op. "Ik vertrek", zei ze, waarna ze achter de gordijnen van de studio verdween.
Tijs laat nu aan de Telegraaf weten dat hij zich 'lang verzet' heeft tegen de komst van Gordon. "Omdat ik alleen een nieuw willekeurig tv-programma een magere aanleiding vind. Maar als hij tijdens het WK kan meepraten over de regimes in de Golfstaten, omdat hij zelf in Dubai woont, vind ik dat wel relevant."
Gordon zorgde met zijn uitlatingen over een maatschappelijk onderwerp dus wel voor een spraakmakend tv-moment in Op1, dat na de zomer een doorstart maakt zonder BNNVARA vanwege 'verschil van inzicht'. "We zitten in een moeilijke fase", geeft Tijs daarover te kennen. "Het was echt even spannend toen BNNVARA eruit stapte." Wel heeft hij vertrouwen in een 'goede doorstart' van Op1 met WNL, EO en Omroep MAX.
Tijdens de zomerstop van Op1 van 17 juli tot 18 augustus, gaat een onafhankelijke deskundige in gesprek met (voormalig) redacteur en eindredacteuren van de redactie. Vóór de doorstart aanvangt komt er een advies aan alle drie de omroepen over een optimale samenwerking. De talkshow werkt ook mee aan een onderzoek naar sociale veiligheid op de werkvloer, die de NPO heeft ingevoerd na de aangekaarte misstanden bij Studio Sport.
Johan Derksen kraakt Leonie ter Braak: 'Ze doet het nóg slechter dan Beau en Humberto bij RTL Tonight'
11:42SBS6 komt met nieuw programma: The Moneymakers
11:16Hoe gaat het nu met Erica Terpstra?
10:45Zien: Frank Dane terug op de radio en vertelt over het overlijden van zijn broer Robert Jensen
10:30Mathilde uit URK! leerde nieuwe vriend Davy 'per ongeluk' kennen op Tinder