TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mogelijk komt Eva je bekend voor: naast dat zij inmiddels 112.000 volgers heeft op haar Instagram-pagina @longeneeslijk, is ze namelijk ook geregeld te horen in de show van Mattie & Marieke op Qmusic.
De pas 24-jarige Eva Hermans-Kroot uit Tilburg kreeg in maart 2021 de diagnose uitgezaaide longkanker. "Die was eigenlijk vrij snel gesteld doordat ik op één maart 2021 met deze bult in mijn nek, toen was hij zelfs nog iets groter, naar de huisarts ging", zo vertelt ze. "Dat veranderde heel mijn leven. Eigenlijk sta ik altijd al in het leven als een heel positief en vrolijk iemand en sinds ik ziek ben, ben ik daarin ook niet veranderd."
In het nieuwe seizoen van Over Mijn Lijk zal ze de kijker meenemen bij zowel de hoogtepunten als het feit dat ze er alles aandoet om haar HBO-opleiding af te ronden, maar ook bij de dieptepunten. "Het ziek zijn brengt natuurlijk heel veel vervelende dingen met zich mee. Het is soms zwaar en soms denk ik ook: nu even niet meer. Maar ik probeer vooral naar het positieve te kijken en niet te kijken naar wat ik niet meer kan, maar naar wat ik nog wel kan."
Wanneer het nieuwe seizoen van Over Mijn Lijk te zien zal zijn, is vooralsnog niet bekend.
Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels
15:38Bewijzen deze drie ijzersterke hints dat Geraldine Kemper de Mol is in Wie Is de Mol? 2026?