TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Leo Blokhuis is als muziekkenner al 22 seizoenen een vaste waarde in de Top 2000 a Gogo. Herkenbaarheid is volgens de popprofessor een van de krachten van het nog altijd razend populaire programma.
Daar zit zeker iets in, want het format is de afgelopen jaren amper veranderd. Bekende en minder bekende gasten vertellen in de kroeg over hun lievelingsmuziek, er zijn anekdotes over artiesten, informatieve minidocumentaires en de onvermijdelijke quiz aan de bar.
In een interview met RTL Nieuws verklaarde Blokhuis dat het programma veel te danken heeft aan Matthijs van Nieuwkerk, met wie hij de eerste twintig jaar voor zijn rekening nam: "Matthijs heeft het grondwerk al gedaan en het format is sterk genoeg om een andere presentator aan te kunnen."
Top 2000 a Gogo is sinds 26 december dagelijks rond 19:04 uur te zien op NPO1.
Stijn Fransen en Sabine Koning behoren tot de discipelen van The Passion 2026
10:35Netflix presenteert cast van nieuwe Nederlandse thrillerserie De Stilte
10:22Rijk Hofman gaat Temptation Island presenteren met deze presentatrice
10:00Harm Edens: 'Dit Was het Nieuws is een vaste en dierbare waarde in mijn leven geworden'
09:43De TV van gisteren: kijkers aanschouwen wegpiraten in nieuw seizoen De Slechtste Chauffeur van Nederland