TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor het eerst sinds 2019 stonden de Toppers afgelopen november weer in de Johan Cruijff ArenA. Corona was in de tussenliggende jaren spelbreker. Het viertal bestaande uit Gerard Joling, René Froger, Jan Smit en Jeroen van der Boom vierden samen met het publiek het thema Flower Power.
In deze compilatie zijn de beste momenten te zien, zoals de entree van de heren op het dak van een jaren 60-bus. Wat ook zomaar voorbij kan komen: de boyband medley die Maxim Froger en Luuk van der Boom (inderdaad, de zoons van) deden en het eerbetoon voor de overleden moeder van Gerard Joling.
René Froger was zeer tevreden over het concert, zo liet hij aan Shownieuws weten. "Het was zwaar natuurlijk, maar het was mega, zo leuk! Ik denk wel de beste die we ooit gedaan hebben."
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten