TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor het eerst sinds 2019 stonden de Toppers afgelopen november weer in de Johan Cruijff ArenA. Corona was in de tussenliggende jaren spelbreker. Het viertal bestaande uit Gerard Joling, René Froger, Jan Smit en Jeroen van der Boom vierden samen met het publiek het thema Flower Power.
In deze compilatie zijn de beste momenten te zien, zoals de entree van de heren op het dak van een jaren 60-bus. Wat ook zomaar voorbij kan komen: de boyband medley die Maxim Froger en Luuk van der Boom (inderdaad, de zoons van) deden en het eerbetoon voor de overleden moeder van Gerard Joling.
René Froger was zeer tevreden over het concert, zo liet hij aan Shownieuws weten. "Het was zwaar natuurlijk, maar het was mega, zo leuk! Ik denk wel de beste die we ooit gedaan hebben."
Winter Vol Liefde: Monique wil geen driekhoeksrelatie met Willem en zijn ex-vriendin en de kijker is het met haar eens
12:50Makers van De Oost werken aan nieuwe serie: dit moet je weten over Hemelrijk
11:47Terugkijken: Sanne zingt Voilà tijdens Blind Auditions van The Voice of Holland
10:56Spannend spel zorgt voor grote schok in House of Villains
10:43Prinses Laurentien bij Shownieuws: 'Ik hoef nergens antwoord op te geven'