TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor het eerst sinds 2019 stonden de Toppers afgelopen november weer in de Johan Cruijff ArenA. Corona was in de tussenliggende jaren spelbreker. Het viertal bestaande uit Gerard Joling, René Froger, Jan Smit en Jeroen van der Boom vierden samen met het publiek het thema Flower Power.
In deze compilatie zijn de beste momenten te zien, zoals de entree van de heren op het dak van een jaren 60-bus. Wat ook zomaar voorbij kan komen: de boyband medley die Maxim Froger en Luuk van der Boom (inderdaad, de zoons van) deden en het eerbetoon voor de overleden moeder van Gerard Joling.
René Froger was zeer tevreden over het concert, zo liet hij aan Shownieuws weten. "Het was zwaar natuurlijk, maar het was mega, zo leuk! Ik denk wel de beste die we ooit gedaan hebben."
The Voice of Holland gaat door, mét Suzan en Freek
12:18Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie
11:05Eurovisie Songfestival 2026: hier kijk je de opening live
10:50De familie Wildeman uit Een Huis Vol komt met eerlijk bericht: 'Overleeft een relatie zoiets?'
10:00Dan Karaty blijkt enorme sportfanaat: dit zijn z'n tv-aanraders