TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor het eerst sinds 2019 stonden de Toppers afgelopen november weer in de Johan Cruijff ArenA. Corona was in de tussenliggende jaren spelbreker. Het viertal bestaande uit Gerard Joling, René Froger, Jan Smit en Jeroen van der Boom vierden samen met het publiek het thema Flower Power.
In deze compilatie zijn de beste momenten te zien, zoals de entree van de heren op het dak van een jaren 60-bus. Wat ook zomaar voorbij kan komen: de boyband medley die Maxim Froger en Luuk van der Boom (inderdaad, de zoons van) deden en het eerbetoon voor de overleden moeder van Gerard Joling.
René Froger was zeer tevreden over het concert, zo liet hij aan Shownieuws weten. "Het was zwaar natuurlijk, maar het was mega, zo leuk! Ik denk wel de beste die we ooit gedaan hebben."
Jan-Willem Roodbeen heeft zin in Jan-Willem Ruimt op!: 'Hier komen alle dingen uit mijn radiocarrière samen'
09:26Flikken Maastricht-finale beantwoordt dé vraag waar fans op wachten
08:06De TV van gisteren: Kyle én Danique stormen woedend weg tijdens gesprek met expert in MAFS
22:09Danique krijgt lovende woorden en bijval van MAFS-kijkers
15:26De eerste beelden van Het Jachtseizoen: Most Wanted 2026 zijn verschenen