TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Generaties groeiden op met Toppop, de muziekshow van Ad Visser en Penney de Jager die in 1970 voor het eerst te zien was bij de Avro. Wekelijks brachten grootheden van eigen bodem, zoals BZN en de Dolly Dots, hun nummers ten gehore. Maar het programma stond er vooral om bekend dat de makers wereldsterren wisten te strikken, waaronder The Jackson 5, David Bowie en Queen. Dat levert mooie beelden en smakelijke anekdotes op die de basis vormen voor de Toppop Test.
In de studio ontvangen Visser en De Jager bekende Nederlanders die hun kennis testen over ruim een halve eeuw muziekgeschiedenis. Het zijn programmamaker Cornald Maas, danseres Euvgenia Parakhina, presentatrice Dyantha Brooks, rapper Défano Holwijn en Monique en Suzanne Klemann van Lois Lane. (HH)
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater