TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Generaties groeiden op met Toppop, de muziekshow van Ad Visser en Penney de Jager die in 1970 voor het eerst te zien was bij de Avro. Wekelijks brachten grootheden van eigen bodem, zoals BZN en de Dolly Dots, hun nummers ten gehore. Maar het programma stond er vooral om bekend dat de makers wereldsterren wisten te strikken, waaronder The Jackson 5, David Bowie en Queen. Dat levert mooie beelden en smakelijke anekdotes op die de basis vormen voor de Toppop Test.
In de studio ontvangen Visser en De Jager bekende Nederlanders die hun kennis testen over ruim een halve eeuw muziekgeschiedenis. Het zijn programmamaker Cornald Maas, danseres Euvgenia Parakhina, presentatrice Dyantha Brooks, rapper Défano Holwijn en Monique en Suzanne Klemann van Lois Lane. (HH)
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'
19:47Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd
19:33Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?
15:03Zien: De eerste beelden van de nieuwe NPO-realityserie De Verloskundigen