TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De bizarste, gênantste en absurdste kantoorsituaties komen voorbij in het grauwe kantoorgebouw Toren C: kunstgebitten vallen uit in een ongemakkelijke situatie of blijven plakken aan een toffee. Vrouwen in de overgang worden het kanaal ingeduwd, patiënten met bed en al door het trapgat. Els krijgt een Chippendale cadeau en het is Nationale Lipleesdag.
Het succesvolle programma, bedacht, geschreven en gespeeld door Maike Meijer en Margôt Ros, had zeven seizoenen (2008 - 2020). Aanvankelijk was er geen enkele omroep in geïnteresseerd. Meijer en Ros konden hun concept op papier niet slijten. Nadat ze met behulp van enkele vrienden een pilotaflevering opnamen, was de VPRO geïnteresseerd. Toren C werd ook verkocht aan Frankrijk en Canada. (HH)
De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek