TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tussen Kunst en Kitsch viert dit jaar de veertigste verjaardag. In al die jaren heeft het programma een loyaal publiek opgebouwd. Ook Gerard Joling is fan. “Ik ben niet jaloers op collega’s, maar wel een beetje op Frits Sissing. Ik ben zo dol op dat programma”, onthulde de zanger in zijn vlog. “Er zou iets meer humor in mogen. Maar ja, hij scoort twee miljoen kijkers en dat willen we allemaal.”
We zullen waarschijnlijk nooit weten of Geer inderdaad de gedroomde gastheer is van Tussen Kunst en Kitsch. Vooralsnog is de presentatie nog altijd in handen van Sissing. Hij is deze aflevering te gast in Museum Belvédère te Heerenveen. Daar taxeren de experts onder meer een krijtportret van Thérèse Schwartze, een zeldzaam houten kruis en een antieke stoelklok.
Tussen Kunst en Kitsch is iedere zondag rond 21:35 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'