TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tussen Kunst en Kitsch viert dit jaar de veertigste verjaardag. In al die jaren heeft het programma een loyaal publiek opgebouwd. Ook Gerard Joling is fan. “Ik ben niet jaloers op collega’s, maar wel een beetje op Frits Sissing. Ik ben zo dol op dat programma”, onthulde de zanger in zijn vlog. “Er zou iets meer humor in mogen. Maar ja, hij scoort twee miljoen kijkers en dat willen we allemaal.”
We zullen waarschijnlijk nooit weten of Geer inderdaad de gedroomde gastheer is van Tussen Kunst en Kitsch. Vooralsnog is de presentatie nog altijd in handen van Sissing. Hij is deze aflevering te gast in Museum Belvédère te Heerenveen. Daar taxeren de experts onder meer een krijtportret van Thérèse Schwartze, een zeldzaam houten kruis en een antieke stoelklok.
Tussen Kunst en Kitsch is iedere zondag rond 21:35 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis