TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tussen Kunst en Kitsch viert dit jaar de veertigste verjaardag. In al die jaren heeft het programma een loyaal publiek opgebouwd. Ook Gerard Joling is fan. “Ik ben niet jaloers op collega’s, maar wel een beetje op Frits Sissing. Ik ben zo dol op dat programma”, onthulde de zanger in zijn vlog. “Er zou iets meer humor in mogen. Maar ja, hij scoort twee miljoen kijkers en dat willen we allemaal.”
We zullen waarschijnlijk nooit weten of Geer inderdaad de gedroomde gastheer is van Tussen Kunst en Kitsch. Vooralsnog is de presentatie nog altijd in handen van Sissing. Hij is deze aflevering te gast in Museum Belvédère te Heerenveen. Daar taxeren de experts onder meer een krijtportret van Thérèse Schwartze, een zeldzaam houten kruis en een antieke stoelklok.
Tussen Kunst en Kitsch is iedere zondag rond 21:35 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij