TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Expert Emiel Aardewerk krijgt een ijslepel uit 1760 in handen die een deelnemer aan Tussen Kunst en Kitsch heeft geërfd van zijn Friese moeder. In die tijd waren de winters nog streng en kon men makkelijk in een dag over de Zuiderzee van Friesland naar Hoorn sleeën of schaatsen. Van deze tochten brachten mensen vaak souvenirs mee, zoals ijslepels. Meestal waren ze gegraveerd met een datum en tekst.
In Louwman Museum Den Haag taxeert Wim Bouwman een voorouderportret uit China. Voorouderverering is een belangrijk ritueel in China. De gedachte is dat als ouders sterven ze naar het hiernamaals gaan. Taxateur Willem de Winter buigt zich over een schilderij van kunstenaar Wim Oepts. Hij maakte schilderijen van zonovergoten en kleurrijke Franse landschappen.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: dit vond de kijker van Linda de Mols In De Ring
06:47Vanavond op TV: Hunted, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Marauders
12:33Kijkers De Hanslers gaan volgens mama Monique in seizoensslot 'de waarheid' zien
11:31Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'
10:56Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'