TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jenny Arean viert op 4 oktober haar tachtigste verjaardag. Han Peekel blikt in TV monument terug op haar rijke carrière als zangeres, actrice en cabaretière.
Als Joanna Klarenbeek - haar echte naam - veertien is, ziet ze een optreden van Wim Sonneveld. Dát wil zij ook, weet ze meteen. Drie jaar later doet ze auditie bij het ABC-cabaret van Wim Kan en zijn vrouw Corrie Vonk. Areans theaterdebuut is in 1960.
Haar grote doorbraak volgt in 1972 met de hoofdrol in de NCRV-serie Het Meisje met de Blauwe Hoed. In 1985 heeft Arean haar eerste soloprogramma: Gescheiden Vrouw op Oorlogspad. En wie mocht denken dat haar carrière er inmiddels op zit, heeft het mis: momenteel staat La Arean samen met Brigitte Kaandorp op het podium met het theaterprogramma Gedeelde smart.
Partnerbijdrage
Dit programma vervangt De Bauers, een Nieuwe Fase op NPO1
15:11Sieneke wil wel weer meedoen aan het Songfestival
14:39Zien we deze bekende artiest binnenkort in Beste Zangers?
13:56Dit is waarom er op 8 oktober geen aflevering van De Slimste Mens te zien is
13:10Koopt deze BN'er het huis van de Meilandjes in Italië?