TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jenny Arean viert op 4 oktober haar tachtigste verjaardag. Han Peekel blikt in TV monument terug op haar rijke carrière als zangeres, actrice en cabaretière.
Als Joanna Klarenbeek - haar echte naam - veertien is, ziet ze een optreden van Wim Sonneveld. Dát wil zij ook, weet ze meteen. Drie jaar later doet ze auditie bij het ABC-cabaret van Wim Kan en zijn vrouw Corrie Vonk. Areans theaterdebuut is in 1960.
Haar grote doorbraak volgt in 1972 met de hoofdrol in de NCRV-serie Het Meisje met de Blauwe Hoed. In 1985 heeft Arean haar eerste soloprogramma: Gescheiden Vrouw op Oorlogspad. En wie mocht denken dat haar carrière er inmiddels op zit, heeft het mis: momenteel staat La Arean samen met Brigitte Kaandorp op het podium met het theaterprogramma Gedeelde smart.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij