TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Han Peekel interviewde op 13 december 2022 presentator, acteur en historicus Hans Goedkoop. Het resultaat daarvan is vanavond te zien in een nieuwe aflevering van TV Monument.
In 2000 werd Hans Goedkoop benaderd door journalist Ad van Liempt, voor de presentatie van het destijds nieuwe geschiedenisprogramma Andere Tijden. Aanvankelijk had Hans hier totaal geen oren naar, hij was druk bezig met het schrijven van een boek en wilde zich daarop richten. Echter, inmiddels weten we wel beter. Na flink wat aandringen - van met name producent en later ook regisseur Merel de Geus - besloot hij toch een screentest te doen. De rest is... geschiedenis.
Naast Andere Tijden kan het grote publiek hem ook kennen van de documentaireserie De Gouden Eeuw en De Indische Rekening. Hoe hierop hij terugkijkt en wat voor plannen hij nog heeft voor de toekomst, hoor je in deze aflevering van het TV Monument.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag