TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Han Peekel interviewde op 13 december 2022 presentator, acteur en historicus Hans Goedkoop. Het resultaat daarvan is vanavond te zien in een nieuwe aflevering van TV Monument.
In 2000 werd Hans Goedkoop benaderd door journalist Ad van Liempt, voor de presentatie van het destijds nieuwe geschiedenisprogramma Andere Tijden. Aanvankelijk had Hans hier totaal geen oren naar, hij was druk bezig met het schrijven van een boek en wilde zich daarop richten. Echter, inmiddels weten we wel beter. Na flink wat aandringen - van met name producent en later ook regisseur Merel de Geus - besloot hij toch een screentest te doen. De rest is... geschiedenis.
Naast Andere Tijden kan het grote publiek hem ook kennen van de documentaireserie De Gouden Eeuw en De Indische Rekening. Hoe hierop hij terugkijkt en wat voor plannen hij nog heeft voor de toekomst, hoor je in deze aflevering van het TV Monument.
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen