TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Han Peekel interviewde op 13 december 2022 presentator, acteur en historicus Hans Goedkoop. Het resultaat daarvan is vanavond te zien in een nieuwe aflevering van TV Monument.
In 2000 werd Hans Goedkoop benaderd door journalist Ad van Liempt, voor de presentatie van het destijds nieuwe geschiedenisprogramma Andere Tijden. Aanvankelijk had Hans hier totaal geen oren naar, hij was druk bezig met het schrijven van een boek en wilde zich daarop richten. Echter, inmiddels weten we wel beter. Na flink wat aandringen - van met name producent en later ook regisseur Merel de Geus - besloot hij toch een screentest te doen. De rest is... geschiedenis.
Naast Andere Tijden kan het grote publiek hem ook kennen van de documentaireserie De Gouden Eeuw en De Indische Rekening. Hoe hierop hij terugkijkt en wat voor plannen hij nog heeft voor de toekomst, hoor je in deze aflevering van het TV Monument.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel