TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Han Peekel interviewde op 13 december 2022 presentator, acteur en historicus Hans Goedkoop. Het resultaat daarvan is vanavond te zien in een nieuwe aflevering van TV Monument.
In 2000 werd Hans Goedkoop benaderd door journalist Ad van Liempt, voor de presentatie van het destijds nieuwe geschiedenisprogramma Andere Tijden. Aanvankelijk had Hans hier totaal geen oren naar, hij was druk bezig met het schrijven van een boek en wilde zich daarop richten. Echter, inmiddels weten we wel beter. Na flink wat aandringen - van met name producent en later ook regisseur Merel de Geus - besloot hij toch een screentest te doen. De rest is... geschiedenis.
Naast Andere Tijden kan het grote publiek hem ook kennen van de documentaireserie De Gouden Eeuw en De Indische Rekening. Hoe hierop hij terugkijkt en wat voor plannen hij nog heeft voor de toekomst, hoor je in deze aflevering van het TV Monument.
Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows
08:21Monique en Mike Hansler zijn gevraagd voor deze tv-programma’s