TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gert Verhulst is met zijn entertainmentbedrijf Studio 100 de man achter successen als Kabouter Plop, K3 en pretpark Plopsaland. Daarnaast bracht hij recent de musical 40-45 op de planken en is hij te zien in de realitysoap over zijn eigen familie De Verhulstjes. In TV monument spreekt de Vlaming met Elles de Bruin over zijn angsten en zijn privéleven.
Verhulst wist al vroeg dat hij televisie wilde maken, vertelt hij in Het Financieele Dagblad. “We speelden thuis Eén van de Acht van Mies Bouwman na. Ik kreeg een onstuitbare drang zoiets te creëren en daarin de beste te worden. Die drang heb ik nog steeds.”
Hij heeft zijn carrière deels aan zijn moeder te danken: toen ze zag dat de Vlaamse omroep BRT een omroeper zocht, gaf ze hem op. De rest is geschiedenis.
Deze aflevering van TV Monument is op vrijdag 10 januari 2025 om 22:10 uur te zien op NPO 1.
Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'
09:04Terror Jaap is Barabbas in The Passion 2026: 'Een mooi einde van mijn mediacarrière'
08:35De TV van gisteren: kijkers gieren om overdreven acteerwerk van Geza Weisz in halve finale De Verraders
22:28Kijkers genieten van busjesgate in Mr Frank Visser Doet Uitspraak
19:48Van talkshowtafel naar gereedschapskist: Wilfred Genee gaat zelf klussen op tv