TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gert Verhulst is met zijn entertainmentbedrijf Studio 100 de man achter successen als Kabouter Plop, K3 en pretpark Plopsaland. Daarnaast bracht hij recent de musical 40-45 op de planken en is hij te zien in de realitysoap over zijn eigen familie De Verhulstjes. In TV monument spreekt de Vlaming met Elles de Bruin over zijn angsten en zijn privéleven.
Verhulst wist al vroeg dat hij televisie wilde maken, vertelt hij in Het Financieele Dagblad. “We speelden thuis Eén van de Acht van Mies Bouwman na. Ik kreeg een onstuitbare drang zoiets te creëren en daarin de beste te worden. Die drang heb ik nog steeds.”
Hij heeft zijn carrière deels aan zijn moeder te danken: toen ze zag dat de Vlaamse omroep BRT een omroeper zocht, gaf ze hem op. De rest is geschiedenis.
Deze aflevering van TV Monument is op vrijdag 10 januari 2025 om 22:10 uur te zien op NPO 1.
Is dit de verteller van The Passion 2026?
13:37Je kunt je nu al opgeven voor (een eventueel) tweede seizoen van Love Is Blind
13:10De shows van Vandaag Inside en De Oranjezomer op Curaçao krijgen steeds meer vorm
12:55Bert in URK!: 'Greetje, leven met jou is soms pittig maar laten we samen oud worden'
11:47Video: De Augurkenkoning ook populair in België