TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gert Verhulst is met zijn entertainmentbedrijf Studio 100 de man achter successen als Kabouter Plop, K3 en pretpark Plopsaland. Daarnaast bracht hij recent de musical 40-45 op de planken en is hij te zien in de realitysoap over zijn eigen familie De Verhulstjes. In TV monument spreekt de Vlaming met Elles de Bruin over zijn angsten en zijn privéleven.
Verhulst wist al vroeg dat hij televisie wilde maken, vertelt hij in Het Financieele Dagblad. “We speelden thuis Eén van de Acht van Mies Bouwman na. Ik kreeg een onstuitbare drang zoiets te creëren en daarin de beste te worden. Die drang heb ik nog steeds.”
Hij heeft zijn carrière deels aan zijn moeder te danken: toen ze zag dat de Vlaamse omroep BRT een omroeper zocht, gaf ze hem op. De rest is geschiedenis.
Deze aflevering van TV Monument is op vrijdag 10 januari 2025 om 22:10 uur te zien op NPO 1.
Babette van Veen reageert op overlijden van ex-echtgenoot Bas Westerweel
15:28Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom