TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Han Peekel kondigt zijn gast in TV Monument onder andere aan als ‘de kroonprins van het chagrijn’.
Maarten van Rossem mag dan zelf beweren niets met het medium televisie te hebben, toch is hij er inmiddels niet meer weg te denken. De afgelopen jaren schoof hij namelijk geregeld aan in tv-programma's om daar zijn ongezouten mening te verkondigen, in zijn standaardoutfit natuurlijk: een zwarte trui.
De historicus en voormalig hoogleraar is gespecialiseerd in de geschiedenis en politiek van de Verenigde Staten. Hij maakte in 1989 zijn tv-debuut in een middaguitzending van de NCRV over de inauguratie van president George H.W. Bush. Van Rossem herinnert zich dat de opnameleider tijdens de uitzending een bordje omhooghield met de tekst ‘niet zo cynisch’. Van Rossem heeft het naar eigen zeggen niet van een vreemde: zijn moeder was volgens hem een geboren ruziemaker.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)
22:46Backstage: bijzondere opnames van Flikken Maastricht in televisiestudio (video)
16:21NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver