TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sosha Duysker wil met haar driedelige documentaire Uit de Kramp racisme bespreekbaar maken. Vorige week legde ze in de eerste aflevering in vogelvlucht uit hoe rassenongelijkheid door de eeuwen heen de huidige maatschappij heeft gevormd.
In deze tweede aflevering maakt ze de feiten persoonlijk en gaat ze op ontdekkingsreis om te zien hoe racisme in haarzelf zit. Opgroeien in een voornamelijk witte omgeving blijkt sporen bij haar te hebben nagelaten. Ze concludeert dat taalgebruik onderdrukking in de hand kan werken.: "Ik heb mezelf bijvoorbeeld jarenlang ‘bounty’ genoemd: ‘zwart van buiten, wit van binnen’. Dat zegt iets over hoe ik naar mezelf keek en de vraag is waarom." Duysker maakt de balans op: welke woorden kunnen vandaag de dag echt niet meer?
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'