TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
“Het vergt veel moed van deze mensen om zich kwetsbaar op te stellen”, aldus John Williams over de deelnemers die te zien zijn in dit programma.
“Over financiële problemen praat niemand graag, maar sommigen doen juist mee om het taboe te doorbreken. Natuurlijk zullen er altijd toetsenbordridders zijn die hun mening over deze mensen hebben en die op sociale media onaardige dingen gaan schrijven. Dat is dan maar zo. Al doe je iets goeds, er is altijd minimaal één iemand die er iets negatiefs van kan maken.”
Zelf heeft John ook ooit een periode gekend waarin hij het financieel moeilijk had: “Tijdens mijn studietijd. Toen ging mijn studiefinanciering weleens op aan uitgaan en moest ik soms een regeling treffen. Maar echte armoede heb ik nooit gekend.”
Uit de Schulden is iedere dinsdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Mindf*ck keert terug: nieuw seizoen en feestdagenspecial in de maak
12:51'Uiengate' zorgt voor kijkcijferexplosie: realityserie De Hanslers houdt Nederland bezig
12:38B&B Vol Liefde-Eveline is not amused over actie Bart: 'Dit vind ik K.'
12:12Huub Stapel heeft 'gezonde spanning' voor première van Amsterdamned II
11:28Geïrriteerde Monique in De Hanslers: 'Je bent toch een vent, geen mietje'