TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Het vergt veel moed van deze mensen om zich kwetsbaar op te stellen”, aldus John Williams over de deelnemers die te zien zijn in dit programma.
“Over financiële problemen praat niemand graag, maar sommigen doen juist mee om het taboe te doorbreken. Natuurlijk zullen er altijd toetsenbordridders zijn die hun mening over deze mensen hebben en die op sociale media onaardige dingen gaan schrijven. Dat is dan maar zo. Al doe je iets goeds, er is altijd minimaal één iemand die er iets negatiefs van kan maken.”
Zelf heeft John ook ooit een periode gekend waarin hij het financieel moeilijk had: “Tijdens mijn studietijd. Toen ging mijn studiefinanciering weleens op aan uitgaan en moest ik soms een regeling treffen. Maar echte armoede heb ik nooit gekend.”
Uit de Schulden is iedere dinsdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen