TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Martijn Krabbé en zijn team van Uitstel van Executie: Met Raad en Daad hebben dit keer de noodkeet in Utrecht neergezet. In de buurt van het Janskerkhof is werk aan de winkel, want de bewoners kunnen hun hulp goed gebruiken bij het verhuizen, klussen en inrichten.
Een paar bijzondere verhalen komen weer voorbij vanavond.
Martijn Krabbé gaat onder andere langs bij de 27-jarige Milan. In 2017 werd hij na een avondje uit geschept door een auto en hield daar niet-aangeboren hersenletsel aan over. Daarom wil Milan graag zijn gloednieuwe huis prikkelarm inrichten, maar kan daar wel wat hulp bij gebruiken.
Ook de Utrechtse Corrie vraagt om extra handjes. Acht jaar geleden overleed haar man en sindsdien staat ze er grotendeels alleen voor. In haar huis, in de gezellige Sterrenwijk, zijn de keuken en de vloer na vele jaren aan vervanging toe. Gelukkig weten aannemer Duncan Abrahams en makelaar Alex van Keulen daar wel raad mee.
Uitstel van Executie: Met Raad en Daad is elke maandagavond om 20:30 uur te zien op RTL4. Alle afleveringen zijn ook terug te kijken op Videoland.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025
15:00Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
14:48Met het Mes op Tafel sluit 2025 spetterend af met feestelijke oudejaarsspecial
14:45Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
14:28Kerstpret met Gert, Ellen, Viktor en Marie: special De Verhulstjes binnenkort op Videoland