TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Koningsdag staat meestal in het teken van oranje tompoucen, vrijmarkten en feestgedruis, maar dit jaar krijgt zaterdag 26 april ook een ingetogen moment. NPO 2 zendt namelijk 's ochtends vanaf 09:30 uur live de uitvaart van paus Franciscus uit.
De uitzending begint met een speciale voorbeschouwing waarin presentator Wilfred Kemp in gesprek gaat met diverse gasten. Samen blikken ze terug op het leven van paus Franciscus en bespreken ze de impact van zijn overlijden. Aansluitend volgt de live-uitzending van de plechtigheid, met commentaar van Vaticaankenner Stijn Fens.
Bij de plechtigheid zullen namens Nederland zowel premier Dick Schoof als minister van Buitenlandse Zaken Casper Veldkamp aanwezig zijn. Het koningshuis reist - zoals afgesproken - gewoon af naar Doetinchem om met het hele land de verjaardag van koning Willem-Alexander te vieren. Wel start het programma een uurtje later dan eerder vermeld: vanaf 12:00 uur is live op NPO 1 te zien hoe de koninklijke familie aankomt in de Achterhoek.
De uitvaart van Paus Franciscus zie je op zaterdag 26 april 2025 vanaf 09:30 uur op NPO 2.
Netflix presenteert cast van nieuwe Nederlandse thrillerserie De Stilte
10:22Rijk Hofman gaat Temptation Island presenteren met deze presentatrice
10:00Harm Edens: 'Dit Was het Nieuws is een vaste en dierbare waarde in mijn leven geworden'
09:43De TV van gisteren: kijkers aanschouwen wegpiraten in nieuw seizoen De Slechtste Chauffeur van Nederland
06:47Vanavond op TV: Kamp Waes, No way back vips, Rampage: Big Meets Bigger