TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Dit jaar viert koning Willem-Alexander zijn verjaardag een dag eerder - zoals altijd als Koningsdag op zondag valt - en wel in het hart van de Achterhoek: Doetinchem. Hier maakt de koninklijke familie, deze keer zonder prinses Ariane, een wandeling door de stad. Saïda Maggé, Evita Mac-nack en Martijn Bink doen verslag.
Hoogtepunten zijn het onthaal van de Oranjes met crossmotoren en brommers, een optreden van Normaal met de hit 'Oerend hard' en een speciale ontmoeting met Guus Hiddink bij een miniversie van Stadion De Vijverberg. Suzan & Freek zorgen samen met het orkest van Phion voor een muzikale afsluiting.
’s Avonds blikt Dione de Graaff vanuit café Streeckgenoot terug op de festiviteiten, met gasten als Bennie Jolink en burgemeester Mark Boumans.
Koningsdag 2025 is op zaterdag 26 april 2025 om 12:00 uur te zien op NPO 1.
De Frogers pakken opnieuw hun koffers, maar dit keer blijven de tenten en campers thuis. In het nieuwe seizoen De Frogers: Groeten uit… verruilt de familie de Engelse camping voor een gezellige slaapboerderij in het Duitse Zwarte Woud.
Omroep MAX-programma Het Dorp keert terug op de buis
10:43Dit programma vervangt Help, Mijn Man Is Klusser! op RTL 4
10:00Jurre Geluk over het presenteren van Niet Klein te Krijgen: 'Ik wilde geen ramptoerist zijn'
09:26Video: Kees Tol reageert op ontevreden koppel uit vtwonen: ‘Ze krijgen geen nieuwe make-over’
08:00Carlo Boszhard had een mooi gesprek met Loretta Schrijver over The Masked Singer