TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Dit jaar viert koning Willem-Alexander zijn verjaardag een dag eerder - zoals altijd als Koningsdag op zondag valt - en wel in het hart van de Achterhoek: Doetinchem. Hier maakt de koninklijke familie, deze keer zonder prinses Ariane, een wandeling door de stad. Saïda Maggé, Evita Mac-nack en Martijn Bink doen verslag.
Hoogtepunten zijn het onthaal van de Oranjes met crossmotoren en brommers, een optreden van Normaal met de hit 'Oerend hard' en een speciale ontmoeting met Guus Hiddink bij een miniversie van Stadion De Vijverberg. Suzan & Freek zorgen samen met het orkest van Phion voor een muzikale afsluiting.
’s Avonds blikt Dione de Graaff vanuit café Streeckgenoot terug op de festiviteiten, met gasten als Bennie Jolink en burgemeester Mark Boumans.
Koningsdag 2025 is op zaterdag 26 april 2025 om 12:00 uur te zien op NPO 1.
Jasper Demollin vertrekt bij De FOMO Show
10:13Nieuwe look voor papa Pim van Een Huis Vol Emigreert-familie Verleg
10:00Jaap Jongbloed is ondanks stoppen Het Mooiste Meisje nog niet klaar met tv: 'Dit is geen afscheidsinterview'
09:45Özcan Akyol eerste gast van Griet Op de Beeck in Zomergasten
08:44Concert at Sea-concert van Suzan en Freek binnenkort op NPO1 te zien