TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ben je klaar voor een programma vol spanning, avontuur en adembenemende landschappen? Kijk dan om 21:30 uur wekelijks naar het nieuwe wandelprogramma You Never Walk Alone op SBS6.
Aan Jamie Trenité de eer om het programma te presenteren.
Na het bescheiden succes van De Dansmarathon stelt SBS6 diverse mensen weer voor een compleet nieuwe uitdaging. In het nieuwe programma You Never Walk Alone is het de bedoeling dat drie teams van vijf deelnemers het tegen elkaar gaan opnemen in de wandeluitdaging van hun leven. Ze moeten zes loodzware etappes, elk van twee dagen, zien te volbrengen waarbij ze minimaal 25 kilometer per dag lopen.
Niet alle teamleden zullen echter het einde bereiken. De drie teams moeten namelijk gaandeweg hun eigen teamleden elimineren zodat er uiteindelijk per team twee deelnemers overblijven. Alleen het duo dat in de slotetappe als eerste over de finish loopt, wandelt naar huis met maar liefst 50.000 euro.
Nu klinkt dit eenvoudig, maar niets is minder waar. Om dat bedrag binnen te slepen, moeten de deelnemers dus niet alleen fysiek fit zijn, maar ook strategisch kunnen denken, hun teamgeest bewijzen en sociaal zijn. Onderweg moeten ze immers ook zelf zorgen voor genoeg eten en drinken en een overnachting.
Als kijker is het niet alleen leuk om de deelnemers tot het gaatje te zien gaan, want ook de prachtige beelden vallen op. De wandelaars lopen de hele competitie lang door uitgestrekte duinen, weelderige bossen, glooiende heuvellandschappen en schilderachtige polders. De exacte locaties van de etappes blijven voor de deelnemers overigens tot de ochtend van vertrek geheim, waardoor ze ook nog eens constant op hun hoede moeten zijn en flexibel in hun aanpak.
Benieuwd wie het redt? Kijk dan om 21:30 uur wekelijks op zondag naar het nieuwe wandelprogramma You Never Walk Alone op SBS6.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword
20:54Interview Raymond Mens onderbroken door Argentijnse fan: 'En nu wegwezen!' (video)
15:35Frank van Leeuwen presenteert ook de talkshow Goedenavond Nederland
13:56Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte
13:34Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'