TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na ruim zeventien jaar en meer dan tweehonderd afleveringen van Undercover in Nederland lijkt zo’n beetje ieder onderwerp wel belicht. Van fraudeurs en zwendelaars tot seksueel wangedrag, beveiligingslekken bij de overheid en onverbeterlijke veelplegers. Toch is Alberto Stegeman tot op heden niet in actie gekomen tegen onbetrouwbare handelaars in kozijnen. Tot vandaag.
In deze aflevering van Undercover in Nederland gaat de programmamaker namelijk achter bendes aan gaat die zich schuldig maken aan malafide praktijken in de kozijnenhandel. Hun werkwijze is simpel: de oplichters doen zich voor als officiële handelaren, vragen voor hun diensten een - doorgaans aanzienlijke - aanbetaling en leveren vervolgens niet. Hun slachtoffers blijven berooid achter en de daders lijken onvindbaar.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Het uur van de wolf, The masked singer, Laatste ronde
11:29Dit zijn de goede voornemens van de mannen van Vandaag Inside
11:00Video: Dit waren de tv-tops en flops van 2025
10:00Carrie ten Napel vertelt meer over Als Ik het Zing: 'Artiesten hebben het lef om hun ziel en zaligheid bloot te geven'
09:45Nieuw seizoen van De Augurkenkoning nog twijfelachtig