TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Greetje staat de grootste schok te wachten. Ze is druk met het verzorgen van Jan die net uit het ziekenhuis is ontslagen na een kaakoperatie. Jan heeft echter slecht nieuws voor zijn vrouw: hij heeft voor zichzelf besloten dat hij wil scheiden. Greetje zag dit niet aankomen en is totaal van de kaart.
Het gaat ook niet goed met Tony. Nadat hij met de ambulance is afgevoerd, besluit de chauffeur zijn ongezonde gewoontes op te geven. Maar dat valt niet mee.
Kersverse moeder Mathilde krijgt eveneens een klap te verwerken. Ze vindt steun bij tweelingzus Gerda die besluit dat ze ouderwets samen op stap moeten om alle zorgen even te vergeten.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers vellen eerste oordeel over nieuwe bewoners
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De dag dat ..., Legally Blonde 2: Red, White & Blonde
19:39Samson-klassieker krijgt WK make-over: Marie Verhulst blaast 'Wij willen voetballen' nieuw leven in
19:07Coen Swijnenberg scoort rol in Gooische Vrouwen en neemt zijn teckels mee naar de set
15:57Een ode aan Wim T. Schippers met ingelaste uitzending