TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het gebruik van middelen als drugs en alcohol kan onomkeerbare gevolgen hebben. Het nieuwe programma Van de Wereld vertelt de verhalen van jongeren die door een noodlottig drank- of drugsongeval om het leven zijn gekomen.
Een van hen is Isa. Ze was achttien toen ze voor het eerst xtc gebruikte, op een muziekfestival in Brabant. Haar ervaring met de partydrug nam een verschrikkelijke wending. Na een dag zorgeloos met haar vrienden te hebben gedanst, raakt ze in coma als gevolg van watervergiftiging.
Isa’s familie en vrienden blikken in Van de Wereld terug op deze zwarte bladzijde in hun leven, en vertellen daarnaast ook over de mooie momenten die ze met haar hebben meegemaakt. Hoe willen ze zich haar het liefst herinneren en hoe gaan zij om met dit enorme gemis?
Waar blijven de meubels van De Bondgenoten? Mysterie ontrafeld
13:15Emma Wortelboer in verwachting van tweede kindje
12:18Sterren staan stil bij '1 jaar zonder Loretta Schrijver'
11:37Komt er een tweede seizoen van De Bogaartjes?
10:50Verspreking van Roos in De Verraders zet de boel op z’n kop: ‘Wat doe je nu?’