TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het gebruik van middelen als drugs en alcohol kan onomkeerbare gevolgen hebben. Het nieuwe programma Van de Wereld vertelt de verhalen van jongeren die door een noodlottig drank- of drugsongeval om het leven zijn gekomen.
Een van hen is Isa. Ze was achttien toen ze voor het eerst xtc gebruikte, op een muziekfestival in Brabant. Haar ervaring met de partydrug nam een verschrikkelijke wending. Na een dag zorgeloos met haar vrienden te hebben gedanst, raakt ze in coma als gevolg van watervergiftiging.
Isa’s familie en vrienden blikken in Van de Wereld terug op deze zwarte bladzijde in hun leven, en vertellen daarnaast ook over de mooie momenten die ze met haar hebben meegemaakt. Hoe willen ze zich haar het liefst herinneren en hoe gaan zij om met dit enorme gemis?
Albert Verlinde terug naar RTL Boulevard? 'Alle opties liggen open'
10:05Er is goed nieuws voor kijkers van De Bondgenoten
10:00Denice Dest blijkt dol op 'slow-tv': dit zijn haar tv-aanraders
09:38Ellemieke Vermolen eerlijk over deelname De Verraders: ‘Ik ben zo’n schaap’
09:10Dit programma vervangt De Slimste Mens op NPO 1