TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ontwerpers Bertram Terpstra en Pauline Jorritsma gaan aan de slag met het design en interieur van een villa, van schets tot oplevering.
In een nieuwe serie afleveringen van Van Woonvilla naar Droomvilla komen alle aspecten van wonen aan bod. Presentatrice Marit van Bohemen bespreekt de nieuwste innovaties, trends en producten. Terpstra en Jorritsma zijn een stel en hebben een familiebedrijf met een aantal zaken. Ook zoon Bertram jr. is betrokken bij de onderneming.
Volgens Terpstra komt in deze drukke tijden waarin mensen steeds meer informatie moeten verwerken de nadruk meer op ontspanning te liggen. “Daar worden steeds meer huizen op ingericht, van eenvoudige zaken als meer lichtinval en slimmer ingedeelde ruimtes tot luxueuze badkamers.”
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen