TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Ontwerpers Bertram Terpstra en Pauline Jorritsma gaan aan de slag met het design en interieur van een villa, van schets tot oplevering.
In een nieuwe serie afleveringen van Van Woonvilla naar Droomvilla komen alle aspecten van wonen aan bod. Presentatrice Marit van Bohemen bespreekt de nieuwste innovaties, trends en producten. Terpstra en Jorritsma zijn een stel en hebben een familiebedrijf met een aantal zaken. Ook zoon Bertram jr. is betrokken bij de onderneming.
Volgens Terpstra komt in deze drukke tijden waarin mensen steeds meer informatie moeten verwerken de nadruk meer op ontspanning te liggen. “Daar worden steeds meer huizen op ingericht, van eenvoudige zaken als meer lichtinval en slimmer ingedeelde ruimtes tot luxueuze badkamers.”
Video: Dit zijn de eerste beelden van Dames in de Dop met twee oud-deelnemers van De Bondgenoten
14:54Hele donkere dagen voor kerst: Dit is de trailer van Sleepers
14:23Geen VIP-editie voor We Zijn er Bijna!: 'Kracht ligt bij gewone Nederlanders'
13:57Kinderen roepen op tot twee minuten stilte voor Dieuwertje Blok op pakjesavond
13:25Tipje van de sluier opgelicht over special Appeltje voor de Dorst na laatste Oogappels-aflevering