TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ontwerpers Bertram Terpstra en Pauline Jorritsma gaan aan de slag met het design en interieur van een villa, van schets tot oplevering.
In een nieuwe serie afleveringen van Van Woonvilla naar Droomvilla komen alle aspecten van wonen aan bod. Presentatrice Marit van Bohemen bespreekt de nieuwste innovaties, trends en producten. Terpstra en Jorritsma zijn een stel en hebben een familiebedrijf met een aantal zaken. Ook zoon Bertram jr. is betrokken bij de onderneming.
Volgens Terpstra komt in deze drukke tijden waarin mensen steeds meer informatie moeten verwerken de nadruk meer op ontspanning te liggen. “Daar worden steeds meer huizen op ingericht, van eenvoudige zaken als meer lichtinval en slimmer ingedeelde ruimtes tot luxueuze badkamers.”
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'
11:08Nicolette Kluijver probeert Mari van de Ven te strikken voor Expeditie Robinson, maar wil hij dat wel?
10:04Dit is de cast van The Passion 2026
09:11De TV van gisteren: 4 miljoen mensen leven mee met gekwelde Joep Wennemars op Olympische Spelen