TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ontwerpers Bertram Terpstra en Pauline Jorritsma gaan aan de slag met het design en interieur van een villa, van schets tot oplevering.
In een nieuwe serie afleveringen van Van Woonvilla naar Droomvilla komen alle aspecten van wonen aan bod. Presentatrice Marit van Bohemen bespreekt de nieuwste innovaties, trends en producten. Terpstra en Jorritsma zijn een stel en hebben een familiebedrijf met een aantal zaken. Ook zoon Bertram jr. is betrokken bij de onderneming.
Volgens Terpstra komt in deze drukke tijden waarin mensen steeds meer informatie moeten verwerken de nadruk meer op ontspanning te liggen. “Daar worden steeds meer huizen op ingericht, van eenvoudige zaken als meer lichtinval en slimmer ingedeelde ruimtes tot luxueuze badkamers.”
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026