TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuwe seizoen van Vandaag Inside is nog niet begonnen of de talkshow deed al stof opwaaien. Tot twee keer toe was René van der Gijp het middelpunt van de ophef.
Eerst was daar het nieuws van de boete die hij van zijn werkgever kreeg. Hij was gedurende Vandaag inside oranje twee keer afwezig: de ene keer omdat zijn zoon jarig was, de andere keer omdat zijn zoon afstudeerde. In de podcast KieftJansenEgmondGijp onthulde hij dat hij een bedrag van 1500 euro moest betalen per keer dat hij afwezig was, wat neerkomt op totaal van 3000 euro.
Lees ook: Talpa legt René van der Gijp boete op voor missen Vandaag Inside Oranje
Vervolgens liet hij in dezelfde podcast weten er na dit seizoen wel mee te willen stoppen. Of hij dat echt gaat doen is de vraag. Dit alles lijkt in ieder geval een voorbode van weer een spraakmakend seizoen.
Vandaag Inside is vanaf maandag 19 augustus weer iedere doordeweekse avond om 21:35 uur te zien op SBS6.
Kijkers geraakt door emotioneel eerbetoon aan Cees Geel in Flikken Rotterdam
15:37Nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw krijgt kick-off
13:52Dit programma vervangt Een Buitengewoon Gesprek op NPO1
12:40Marjolein en Dylan flirten erop los in De Bondgenoten: 'Doe geen shirt aan'
12:24Wolter Kroes vertelt wat we van zijn reallifesoap De Kroesjes kunnen verwachten