TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat gaat er gebeuren met Vandaag Inside? Nu voor Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp het einde van de contractperiode in beeld komt, gonst het in Hilversum van de speculaties.
Het trio zou het Talpanest willen verlaten om elders aan de slag te gaan. Een terugkeer naar RTL, waar de heren ooit samen begonnen zijn, lijkt echter uitgesloten: programmadirecteur Peter van der Vorst zou het drietal niet vinden passen bij de optimistische uitstraling van RTL.
Genee laat doorschemeren dat hij een overstap naar een streamingdienst ook wel ziet zitten, en graag een programma met langere interviews zou willen maken. Natuurlijk blijft het ook mogelijk dat publiekstrekker Vandaag Inside, ondanks al het drama tussen de heren, gewoon op SBS 6 blijft. De toekomst zal het moeten uitwijzen.
Vandaag Inside is nu in ieder geval nog iedere werkdag om 21:35 uur te zien op SBS6.
Partnerbijdrage
'Dit is echt een leuk nieuw Vandaag Inside-talent'
10:29Tygo Gernandt terug in Fort Alpha: 'Ik zat juichend achter mijn telefoon'
10:21Vanaf deze datum is de streaming-editie van Wie is de Mol? te zien
09:54Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Ewout:
09:02Fred wil geen verwijten van Ellen in B&B Vol Liefde