TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL Boulevard blikte vooruit op de digitale editie van het muziekfestijn waar in de voorverkoop al ruim 300.000 gratis kaarten voor verkocht zijn.
In het twee uur durende, live gestreamde spektakel vanuit Ahoy wordt de magie van De vrienden van Amstel zoveel mogelijk opgeroepen. Een van de belangrijkste factoren van het succes is het feit dat artiesten verrassende samenwerkingen met elkaar aan gaan. Zo speelt Paul de Munnik een nummer met Typhoon. Maar ook komen oude favorieten weer samen: fans van Acda en De Munnik kunnen zich opmaken voor een eenmalige hereniging.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje