TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL Boulevard blikte vooruit op de digitale editie van het muziekfestijn waar in de voorverkoop al ruim 300.000 gratis kaarten voor verkocht zijn.
In het twee uur durende, live gestreamde spektakel vanuit Ahoy wordt de magie van De vrienden van Amstel zoveel mogelijk opgeroepen. Een van de belangrijkste factoren van het succes is het feit dat artiesten verrassende samenwerkingen met elkaar aan gaan. Zo speelt Paul de Munnik een nummer met Typhoon. Maar ook komen oude favorieten weer samen: fans van Acda en De Munnik kunnen zich opmaken voor een eenmalige hereniging.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'