TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL Boulevard blikte vooruit op de digitale editie van het muziekfestijn waar in de voorverkoop al ruim 300.000 gratis kaarten voor verkocht zijn.
In het twee uur durende, live gestreamde spektakel vanuit Ahoy wordt de magie van De vrienden van Amstel zoveel mogelijk opgeroepen. Een van de belangrijkste factoren van het succes is het feit dat artiesten verrassende samenwerkingen met elkaar aan gaan. Zo speelt Paul de Munnik een nummer met Typhoon. Maar ook komen oude favorieten weer samen: fans van Acda en De Munnik kunnen zich opmaken voor een eenmalige hereniging.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen zondag 15 februari
23:04Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette