TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oud-advocaat Emma heeft een grote collectie sieraden. Nu wil ze iets van haar verzameling omzetten in geld om haar grote droom te verwezenlijken: een juwelierszaak beginnen.
Het startkapitaal daarvoor ontbreekt; ze verdiende geld als water, maar dat heeft ze gedurende haar carrière ook weer kwistig uitgegeven. Expert Rachel Fox ziet al snel een aantal juwelen die ze - letterlijk -onder de loep neemt. Ze treft een edelsteen aan, waarvan ze verwacht dat Emma daarmee binnenkort haar juwelierszaak kan openen.
Ook Carole en Roger schakelen de experts van Verzamelaarsfortuin in. Hun huis staat vol met kunstvoorwerpen die ze van hun vele reizen hebben meegenomen. Het gepensioneerde stel is zelf ook van mening dat de verzameling wat uit de hand is gelopen.
Deze aflevering van Verzamelaarsfortuin zie je op maandag 5 augustus vanaf 22:10 uur op NPO 2.
De streamingtip van de week: BASTA op Videoland
11:41Pierre van Hooijdonk stopt als vaste analist bij NOS Sport
11:17Zorg uit Handen maakt comeback op televisie: dit is de startdatum
11:14Renze: Donny Roelvink krijgt met felle Olcay Gulsen te maken
10:25Vanaf deze datum is Bert & Breakfast op televisie te zien