TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oud-advocaat Emma heeft een grote collectie sieraden. Nu wil ze iets van haar verzameling omzetten in geld om haar grote droom te verwezenlijken: een juwelierszaak beginnen.
Het startkapitaal daarvoor ontbreekt; ze verdiende geld als water, maar dat heeft ze gedurende haar carrière ook weer kwistig uitgegeven. Expert Rachel Fox ziet al snel een aantal juwelen die ze - letterlijk -onder de loep neemt. Ze treft een edelsteen aan, waarvan ze verwacht dat Emma daarmee binnenkort haar juwelierszaak kan openen.
Ook Carole en Roger schakelen de experts van Verzamelaarsfortuin in. Hun huis staat vol met kunstvoorwerpen die ze van hun vele reizen hebben meegenomen. Het gepensioneerde stel is zelf ook van mening dat de verzameling wat uit de hand is gelopen.
Deze aflevering van Verzamelaarsfortuin zie je op maandag 5 augustus vanaf 22:10 uur op NPO 2.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau