TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oud-advocaat Emma heeft een grote collectie sieraden. Nu wil ze iets van haar verzameling omzetten in geld om haar grote droom te verwezenlijken: een juwelierszaak beginnen.
Het startkapitaal daarvoor ontbreekt; ze verdiende geld als water, maar dat heeft ze gedurende haar carrière ook weer kwistig uitgegeven. Expert Rachel Fox ziet al snel een aantal juwelen die ze - letterlijk -onder de loep neemt. Ze treft een edelsteen aan, waarvan ze verwacht dat Emma daarmee binnenkort haar juwelierszaak kan openen.
Ook Carole en Roger schakelen de experts van Verzamelaarsfortuin in. Hun huis staat vol met kunstvoorwerpen die ze van hun vele reizen hebben meegenomen. Het gepensioneerde stel is zelf ook van mening dat de verzameling wat uit de hand is gelopen.
Deze aflevering van Verzamelaarsfortuin zie je op maandag 5 augustus vanaf 22:10 uur op NPO 2.
Kookzender 24Kitchen stopt na 15 jaar op televisie: 'Met pijn in het hart'
16:25Mark Baanders in Buzz: 'Klappen gekregen vanwege geaardheid'
15:25Dit programma vervangt Overtreders op SBS6
14:01Dit stel uit Winter Vol Liefde is alweer één jaar getrouwd
13:13Hier vindt The Passion in 2027 plaats