TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oud-advocaat Emma heeft een grote collectie sieraden. Nu wil ze iets van haar verzameling omzetten in geld om haar grote droom te verwezenlijken: een juwelierszaak beginnen.
Het startkapitaal daarvoor ontbreekt; ze verdiende geld als water, maar dat heeft ze gedurende haar carrière ook weer kwistig uitgegeven. Expert Rachel Fox ziet al snel een aantal juwelen die ze - letterlijk -onder de loep neemt. Ze treft een edelsteen aan, waarvan ze verwacht dat Emma daarmee binnenkort haar juwelierszaak kan openen.
Ook Carole en Roger schakelen de experts van Verzamelaarsfortuin in. Hun huis staat vol met kunstvoorwerpen die ze van hun vele reizen hebben meegenomen. Het gepensioneerde stel is zelf ook van mening dat de verzameling wat uit de hand is gelopen.
Deze aflevering van Verzamelaarsfortuin zie je op maandag 5 augustus vanaf 22:10 uur op NPO 2.
Winnaar Gouden Televizier-Ring 2026: De Bondgenoten
15:15Meneer de Uil is terug: De Fabeltjeskrant krijgt een compleet nieuw jasje
15:05Peter Pannekoek blikt terug op Gouden Televizier-Ring Gala 2026: 'Op deze grap verheugde ik me echt'
14:15Over Mijn Lijk-Koen voltooit marathon na halfzijdige verlamming
13:14Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in