TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sander Lantinga slaat zijn vleugels uit en vliegt solo. Vanaf vanavond presenteert hij namelijk de nieuwe kennisquiz Vier is te veel op SBS6.
Vier is te veel draait niet alleen om 'gelijk hebben' maar vooral om 'gelijk krijgen'. In elke aflevering starten vier studenten - die wel een extra zakcentje kunnen gebruiken - met de quiz, maar er spelen er slechts twee de finale. Samenwerken, overtuigen, vertrouwen hebben in je eigen kennis en de moed om dwars te liggen als dat nodig is: dat zijn de kenmerken van deze quiz.
De vier kandidaten moeten op elke vraag zoveel mogelijk hetzelfde - juiste - antwoord geven. Vier dezelfde goede antwoorden leveren de studenten het maximale prijzengeld op. Hoe meer juiste antwoorden dus, hoe meer geld er in de pot gaat. Halverwege het spel elimineren de kandidaten zélf een medespeler, en vlak voor de finale doen ze dat nog eens. De twee overgebleven kandidaten gaan door naar de finale, waar ze de kans krijgen om de geldpot te verzilveren waarmee ze bijvoorbeeld eventueel opgebouwde studieschuld flink kunnen verkleinen.
Vier is te veel is vanaf zondag 29 mei wekelijks om 20:30 uur te zien op SBS6.
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'
09:03De TV van gisteren: Kijkers zien vier medailles voor Nederland op EK Atletiek
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Dinner for Schmucks
09:29Hugo Kennis en Caroline Tensen worstelen met gewicht tijdens opnames Thuis aan tafel
09:25Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’