TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sander Lantinga slaat zijn vleugels uit en vliegt solo. Vanaf vanavond presenteert hij namelijk de nieuwe kennisquiz Vier is te veel op SBS6.
Vier is te veel draait niet alleen om 'gelijk hebben' maar vooral om 'gelijk krijgen'. In elke aflevering starten vier studenten - die wel een extra zakcentje kunnen gebruiken - met de quiz, maar er spelen er slechts twee de finale. Samenwerken, overtuigen, vertrouwen hebben in je eigen kennis en de moed om dwars te liggen als dat nodig is: dat zijn de kenmerken van deze quiz.
De vier kandidaten moeten op elke vraag zoveel mogelijk hetzelfde - juiste - antwoord geven. Vier dezelfde goede antwoorden leveren de studenten het maximale prijzengeld op. Hoe meer juiste antwoorden dus, hoe meer geld er in de pot gaat. Halverwege het spel elimineren de kandidaten zélf een medespeler, en vlak voor de finale doen ze dat nog eens. De twee overgebleven kandidaten gaan door naar de finale, waar ze de kans krijgen om de geldpot te verzilveren waarmee ze bijvoorbeeld eventueel opgebouwde studieschuld flink kunnen verkleinen.
Vier is te veel is vanaf zondag 29 mei wekelijks om 20:30 uur te zien op SBS6.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4