TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sander Lantinga slaat zijn vleugels uit en vliegt solo. Vanaf vanavond presenteert hij namelijk de nieuwe kennisquiz Vier is te veel op SBS6.
Vier is te veel draait niet alleen om 'gelijk hebben' maar vooral om 'gelijk krijgen'. In elke aflevering starten vier studenten - die wel een extra zakcentje kunnen gebruiken - met de quiz, maar er spelen er slechts twee de finale. Samenwerken, overtuigen, vertrouwen hebben in je eigen kennis en de moed om dwars te liggen als dat nodig is: dat zijn de kenmerken van deze quiz.
De vier kandidaten moeten op elke vraag zoveel mogelijk hetzelfde - juiste - antwoord geven. Vier dezelfde goede antwoorden leveren de studenten het maximale prijzengeld op. Hoe meer juiste antwoorden dus, hoe meer geld er in de pot gaat. Halverwege het spel elimineren de kandidaten zélf een medespeler, en vlak voor de finale doen ze dat nog eens. De twee overgebleven kandidaten gaan door naar de finale, waar ze de kans krijgen om de geldpot te verzilveren waarmee ze bijvoorbeeld eventueel opgebouwde studieschuld flink kunnen verkleinen.
Vier is te veel is vanaf zondag 29 mei wekelijks om 20:30 uur te zien op SBS6.
Nieuw seizoen van Flikken Maastricht op komst
12:05Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'