TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sander Lantinga slaat zijn vleugels uit en vliegt solo. Vanaf vanavond presenteert hij namelijk de nieuwe kennisquiz Vier is te veel op SBS6.
Vier is te veel draait niet alleen om 'gelijk hebben' maar vooral om 'gelijk krijgen'. In elke aflevering starten vier studenten - die wel een extra zakcentje kunnen gebruiken - met de quiz, maar er spelen er slechts twee de finale. Samenwerken, overtuigen, vertrouwen hebben in je eigen kennis en de moed om dwars te liggen als dat nodig is: dat zijn de kenmerken van deze quiz.
De vier kandidaten moeten op elke vraag zoveel mogelijk hetzelfde - juiste - antwoord geven. Vier dezelfde goede antwoorden leveren de studenten het maximale prijzengeld op. Hoe meer juiste antwoorden dus, hoe meer geld er in de pot gaat. Halverwege het spel elimineren de kandidaten zélf een medespeler, en vlak voor de finale doen ze dat nog eens. De twee overgebleven kandidaten gaan door naar de finale, waar ze de kans krijgen om de geldpot te verzilveren waarmee ze bijvoorbeeld eventueel opgebouwde studieschuld flink kunnen verkleinen.
Vier is te veel is vanaf zondag 29 mei wekelijks om 20:30 uur te zien op SBS6.
Carrie ten Napel maakt comeback op NPO 1: vanaf deze datum is Carrie op Vrijdag weer te zien
08:21Nieuw seizoen van Hunted krijgt weer wekelijkse uitzendingen
08:19Dit is de startdatum van Dwars door de Pyreneeën
08:12Op deze datum begint het laatste seizoen van Flikken Rotterdam
07:47De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn massaal team Arie na ruzie met Carolie