TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een warme Kerst is niet iedereen gegeven. Zo telt Europa op dit moment talloze vluchtelingen en migranten. Een groot deel van hen krijgt een weinig gastvrij onthaal.
De nieuwe vierdelige documentaireserie Viva l’ Umanità! - waarvan schrijfster Rosita Steenbeek het gezicht is - geeft een inkijkje in hun wereld. Te zien is hoe vluchtelingen te maken krijgen met pushbacks; over zee of land worden zij linea recta teruggestuurd. Maar er zijn ook verhalen van menselijkheid.
De eerste aflevering richt zich op Calabrië, aan de Zuid-Italiaanse kust. Migranten krijgen hier na een zware tocht te maken met onder meer agressie en uitbuiting. Dat gebeurt niet in Camini, waar burgemeester Giuseppe Alfarano de nieuwkomers juist verwelkomt in zijn vergrijsde dorp.
Familie Bakhcha uit Een Huis Vol opnieuw overladen met kritiek: 'Wat een leegte'
14:40Zien: jaaroverzicht van 2025 in 90 seconden
14:18Erica Meiland waarschuwt: 'Kijk hier mee uit vanavond'
13:21Tina Nijkamp: 'Wie is de Mol? is UIT en Boer Zoekt Vrouw is IN'
12:32Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?