TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Een warme Kerst is niet iedereen gegeven. Zo telt Europa op dit moment talloze vluchtelingen en migranten. Een groot deel van hen krijgt een weinig gastvrij onthaal.
De nieuwe vierdelige documentaireserie Viva l’ Umanità! - waarvan schrijfster Rosita Steenbeek het gezicht is - geeft een inkijkje in hun wereld. Te zien is hoe vluchtelingen te maken krijgen met pushbacks; over zee of land worden zij linea recta teruggestuurd. Maar er zijn ook verhalen van menselijkheid.
De eerste aflevering richt zich op Calabrië, aan de Zuid-Italiaanse kust. Migranten krijgen hier na een zware tocht te maken met onder meer agressie en uitbuiting. Dat gebeurt niet in Camini, waar burgemeester Giuseppe Alfarano de nieuwkomers juist verwelkomt in zijn vergrijsde dorp.
Startdatum van nieuw seizoen Urk! bekend
13:20Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints
13:12RTL komt met serie over snelweg A4
12:47Toiletjuffrouw Joke uit Oh Oh Den Haag bij Shownieuws: 'Die met die grote ballen'
12:29Astrid Holleeder te gast in oudejaarsspecial van De Kist