TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een warme Kerst is niet iedereen gegeven. Zo telt Europa op dit moment talloze vluchtelingen en migranten. Een groot deel van hen krijgt een weinig gastvrij onthaal.
De nieuwe vierdelige documentaireserie Viva l’ Umanità! - waarvan schrijfster Rosita Steenbeek het gezicht is - geeft een inkijkje in hun wereld. Te zien is hoe vluchtelingen te maken krijgen met pushbacks; over zee of land worden zij linea recta teruggestuurd. Maar er zijn ook verhalen van menselijkheid.
De eerste aflevering richt zich op Calabrië, aan de Zuid-Italiaanse kust. Migranten krijgen hier na een zware tocht te maken met onder meer agressie en uitbuiting. Dat gebeurt niet in Camini, waar burgemeester Giuseppe Alfarano de nieuwkomers juist verwelkomt in zijn vergrijsde dorp.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien