TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een warme Kerst is niet iedereen gegeven. Zo telt Europa op dit moment talloze vluchtelingen en migranten. Een groot deel van hen krijgt een weinig gastvrij onthaal.
De nieuwe vierdelige documentaireserie Viva l’ Umanità! - waarvan schrijfster Rosita Steenbeek het gezicht is - geeft een inkijkje in hun wereld. Te zien is hoe vluchtelingen te maken krijgen met pushbacks; over zee of land worden zij linea recta teruggestuurd. Maar er zijn ook verhalen van menselijkheid.
De eerste aflevering richt zich op Calabrië, aan de Zuid-Italiaanse kust. Migranten krijgen hier na een zware tocht te maken met onder meer agressie en uitbuiting. Dat gebeurt niet in Camini, waar burgemeester Giuseppe Alfarano de nieuwkomers juist verwelkomt in zijn vergrijsde dorp.
Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator
20:11Adriaan van Toor reageert op overlijden Hans Beijer (83): 'Toegewijde, fijne collega'
14:38Got Talent deelt eerste beelden en die zitten bomvol spektakel
14:12Jiry legt onverwacht vertrek bij B&B Vol Liefde-Iris uit: 'Er zat geen liefde in'
13:27Humberto Tan met lege handen voor aanvang van nieuw tv-seizoen