TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een warme Kerst is niet iedereen gegeven. Zo telt Europa op dit moment talloze vluchtelingen en migranten. Een groot deel van hen krijgt een weinig gastvrij onthaal.
De nieuwe vierdelige documentaireserie Viva l’ Umanità! - waarvan schrijfster Rosita Steenbeek het gezicht is - geeft een inkijkje in hun wereld. Te zien is hoe vluchtelingen te maken krijgen met pushbacks; over zee of land worden zij linea recta teruggestuurd. Maar er zijn ook verhalen van menselijkheid.
De eerste aflevering richt zich op Calabrië, aan de Zuid-Italiaanse kust. Migranten krijgen hier na een zware tocht te maken met onder meer agressie en uitbuiting. Dat gebeurt niet in Camini, waar burgemeester Giuseppe Alfarano de nieuwkomers juist verwelkomt in zijn vergrijsde dorp.
Tina Nijkamp sneert naar Angela de Jong: 'Erger ik me aan' (video)
10:25Dan Karaty schrikt van accordeonisten in Got Talent: 'Een nachtmerrie'
09:31De TV van gisteren: Astrid Joosten verslaat De Slimste Mens op vrijdagavond
06:47Vanavond op TV: Beste zangers, Premiejagers, Bandidas
21:35Dit zijn de eerste beelden van het laatste seizoen van Flikken Rotterdam