TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Vlaamse Patsy ruilde ruim twintig jaar geleden het dorpje Gullegem in voor de Verenigde Staten. Daar zit ze achter het stuur van een gigantische vrachtwagen. Dat verdient erg goed, ze heeft al genoeg binnengehaald om met pensioen te gaan. Ze wordt dan ook per kilometer betaald en ze maakt er zo'n 1000 op een dag. Inmiddels zit ze al op een totaal van ruim 5 miljoen.
In de VS, het truckersland bij uitstek, is ze een bijzondere verschijning: slechts 8 procent van de vrachtwagenchauffeurs is daar vrouw. In de start van Vlaamse Meiden die Rijden heeft ze een rit van 3360 kilometer voor de boeg. Pittig, maar niet voor haar. Ze staat er ook niet alleen voor. Haar Hawaïaanse man Arnold gaat zoals altijd mee, al heeft hij niet eens een groot rijbewijs.
Deze eerste aflevering van dit seizoen van Vlaamse Meiden die Rijden zie je op maandag 19 augustus vanaf 19:25 uur bij PowNed op NPO 3.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht
14:38Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'