TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Vlaamse Patsy ruilde ruim twintig jaar geleden het dorpje Gullegem in voor de Verenigde Staten. Daar zit ze achter het stuur van een gigantische vrachtwagen. Dat verdient erg goed, ze heeft al genoeg binnengehaald om met pensioen te gaan. Ze wordt dan ook per kilometer betaald en ze maakt er zo'n 1000 op een dag. Inmiddels zit ze al op een totaal van ruim 5 miljoen.
In de VS, het truckersland bij uitstek, is ze een bijzondere verschijning: slechts 8 procent van de vrachtwagenchauffeurs is daar vrouw. In de start van Vlaamse Meiden die Rijden heeft ze een rit van 3360 kilometer voor de boeg. Pittig, maar niet voor haar. Ze staat er ook niet alleen voor. Haar Hawaïaanse man Arnold gaat zoals altijd mee, al heeft hij niet eens een groot rijbewijs.
Deze eerste aflevering van dit seizoen van Vlaamse Meiden die Rijden zie je op maandag 19 augustus vanaf 19:25 uur bij PowNed op NPO 3.
Opvolger van Stefan de Walle dit jaar al te zien in Het Sinterklaasjournaal
13:58AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'
10:09Jutta Leerdam in Casa di Beau over kritiek: 'Oh dat komt door haar vriend'
09:33Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'