TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Vlaamse Patsy ruilde ruim twintig jaar geleden het dorpje Gullegem in voor de Verenigde Staten. Daar zit ze achter het stuur van een gigantische vrachtwagen. Dat verdient erg goed, ze heeft al genoeg binnengehaald om met pensioen te gaan. Ze wordt dan ook per kilometer betaald en ze maakt er zo'n 1000 op een dag. Inmiddels zit ze al op een totaal van ruim 5 miljoen.
In de VS, het truckersland bij uitstek, is ze een bijzondere verschijning: slechts 8 procent van de vrachtwagenchauffeurs is daar vrouw. In de start van Vlaamse Meiden die Rijden heeft ze een rit van 3360 kilometer voor de boeg. Pittig, maar niet voor haar. Ze staat er ook niet alleen voor. Haar Hawaïaanse man Arnold gaat zoals altijd mee, al heeft hij niet eens een groot rijbewijs.
Deze eerste aflevering van dit seizoen van Vlaamse Meiden die Rijden zie je op maandag 19 augustus vanaf 19:25 uur bij PowNed op NPO 3.
Voor nachtbrakers staat er een mooie kwartfinale tijdens het WK voetbal op het programma: Argentinië neemt het op tegen Zwitserland. De Argentijnen willen hun jacht op de wereldtitel voortzetten, maar treffen een ploeg die dit WK al heeft bewezen lastig te kloppen te zijn.
Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00Winnen: maak kans op de FIFA World Cup van LEGO
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
00:15Winter vol liefde ster-Antine onthult nieuwe liefde: 'Hij geeft me heel veel rust'
00:09Leontien van Moorsel rekent hard af met Chris Woerts na omstreden Tour-uitspraken