TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Vlaamse Patsy ruilde ruim twintig jaar geleden het dorpje Gullegem in voor de Verenigde Staten. Daar zit ze achter het stuur van een gigantische vrachtwagen. Dat verdient erg goed, ze heeft al genoeg binnengehaald om met pensioen te gaan. Ze wordt dan ook per kilometer betaald en ze maakt er zo'n 1000 op een dag. Inmiddels zit ze al op een totaal van ruim 5 miljoen.
In de VS, het truckersland bij uitstek, is ze een bijzondere verschijning: slechts 8 procent van de vrachtwagenchauffeurs is daar vrouw. In de start van Vlaamse Meiden die Rijden heeft ze een rit van 3360 kilometer voor de boeg. Pittig, maar niet voor haar. Ze staat er ook niet alleen voor. Haar Hawaïaanse man Arnold gaat zoals altijd mee, al heeft hij niet eens een groot rijbewijs.
Deze eerste aflevering van dit seizoen van Vlaamse Meiden die Rijden zie je op maandag 19 augustus vanaf 19:25 uur bij PowNed op NPO 3.
Max Verstappen is in vorm! Wint hij dit jaar ook de Formule 1 GP van de Verenigde Staten?
15:25Maxime Meiland wilde zo graag meedoen aan Expeditie Robinson dat ze zelf belde
14:22Save the date: dit is de datum van het Gouden Televizier-Ring Gala 2027
10:47Vanaf deze datum is Toos: De Van der Valk ontvoering op Netflix te zien
09:50Plottwist in nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken: niet alleen stellen en singles mogen meedoen