TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Vlaamse Patsy ruilde ruim twintig jaar geleden het dorpje Gullegem in voor de Verenigde Staten. Daar zit ze achter het stuur van een gigantische vrachtwagen. Dat verdient erg goed, ze heeft al genoeg binnengehaald om met pensioen te gaan. Ze wordt dan ook per kilometer betaald en ze maakt er zo'n 1000 op een dag. Inmiddels zit ze al op een totaal van ruim 5 miljoen.
In de VS, het truckersland bij uitstek, is ze een bijzondere verschijning: slechts 8 procent van de vrachtwagenchauffeurs is daar vrouw. In de start van Vlaamse Meiden die Rijden heeft ze een rit van 3360 kilometer voor de boeg. Pittig, maar niet voor haar. Ze staat er ook niet alleen voor. Haar Hawaïaanse man Arnold gaat zoals altijd mee, al heeft hij niet eens een groot rijbewijs.
Deze eerste aflevering van dit seizoen van Vlaamse Meiden die Rijden zie je op maandag 19 augustus vanaf 19:25 uur bij PowNed op NPO 3.
Vanavond op TV: VPRO viert 100 jaar, So you think you can dance, Year One
11:25Matthijs en Valeska geven update na Ik Vertrek, óók over de spoorloos verdwenen kat
10:43Gaat Mercedes Salar dumpen in De Bondgenoten? 'Wacht maar gewoon af'
09:56Complimentenregen voor Roxeanne Hazes na dit optreden in Stars on Stage
09:26De TV van gisteren: kijkers zien Beau koeltjes afscheid nemen van RTL Tonight
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
