TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
‘Dit dorp is vergiftigd’. ‘Jonk heeft lak aan raad van commissarissen, Jan Smit overwoog te stoppen’. ‘Boze Jonk haalt uit: ‘Opportunistische bestuurders willen ons wippen’. Het zijn zomaar wat krantenkoppen uit februari. Het ambitieuze FC Volendam bungelt dan onderaan in de Eredivisie.
De matige prestaties op het veld zijn niet het enige probleem; ook op bestuurlijk vlak is het onrustig, zo is ook te zien in Volendam, een Dorp in de Eredivisie. Trainer Wim Jonk wil dat Keje Molenaar de nieuwe vicevoorzitter van FC Volendam wordt, maar de raad van commissarissen houdt die benoeming tegen. Daardoor krijgt Jonk het gevoel dat de commissarissen hem eruit willen werken. Voorzitter Jan Smit probeert ervoor te zorgen dat iedereen blijft samenwerken.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'