TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voorzitter Jan Smit heeft grootse plannen met FC Volendam. Naast de sportieve ambities die hij heeft, wil de zanger ook iets tastbaars neerzetten: er moet een nieuw stadion komen.
Smit droomt van een klimaatneutraal stadion in de vorm van een schip. 't Skip, zoals het zal gaan heten, moet er over een jaar of acht staan. Klimaatneutraal dus, want Smit wil met zijn jeugdliefde binnen tien jaar de duurzaamste club ter wereld zijn en dat moet stapje voor stapje.
Aan de ambities ligt het dus niet, maar in Volendam, Een Dorp in de Eredivisie blijkt dat de realiteit van de dag minder idyllisch is. In Smits eerste jaar vallen de prestaties op het veld tegen en publiekslieveling Henk Veerman belandt op de reservebank, tot grote onvrede van de fans.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten