TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was in november een flinke rel in het vissersdorp: een grote groep zwarte pieten op de tribune bij een duel van FC Volendam. Een deel van de supporters van de club vindt dat de helper van Sinterklaas zwart moet blijven en protesteert op deze manier tegen de verandering van de kleur.
In Volendam, Een Dorp in de Eredivisie is te zien dat voorzitter Jan Smit boos is als hij deze plannen hoort. Hij treft dan ook maatregelen, maar toch lukte het de fans om als zwarte piet op de tribune te komen, tot groot ongenoegen van speler Xavier Mbuyamba. Hij klapt niet naar de eigen fans en twijfelt zelfs of hij wel spelen, zo vertelt hij aan de NOS. "Ik vind dat ze niet het stadion binnen mogen komen. Ik snap ook niet waarom je zo naar het voetbal komt."
Volendam, Een Dorp in de Eredivisie is sinds 11 september elke maandag om 21.25 uur te zien op NPO1. Deze aflevering is op maandag 25 september te zien.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt
09:45Terugkijken: Lionel Messi dolt Algerije met prachtige hattrick tijdens WK voetbal
09:22De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen
09:05Oh nee: dit is waarom De Bondgenoten woensdag pas om 22:00 uur te zien is
08:44De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers vellen eerste oordeel over nieuwe bewoners