TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Toen zanger Jan Smit in de zomer van 2022 voorzitter van FC Volendam werd, presenteerde hij grootse plannen. De ploeg van trainer Wim Jonk moest binnen vijf jaar Europees voetbal halen en in een nieuw stadion spelen. In de nieuwe documentaireserie Volendam, Een Dorp in de Eredivisie is te zien dat dit allemaal moeilijker dan gedacht is.
In de winterstop van het eerste seizoen staat de ploeg onderaan en in die periode is het ook op bestuurlijk vlak onrustig. Het bestuur onder leiding van Smit staat lijnrecht tegenover de eigen Raad van Commissarissen. Jarenlange relaties staan onder druk en het is maar de vraag of het bestuur het einde van het seizoen haalt. En dan zijn er ook nog de kritische supporters uit het dorp met zo’n 20.000 inwoners.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Partnerbijdrage
Peter Faber na ziekenhuisopname: 'Artsen zijn positief'
10:40Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4