TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jarenlang gold maandagavond bij RTL 4 als woonavond, toch start het derde seizoen van Voor Hetzelfde Geld nu een dagje later. Presentatrice Natasja Froger schiet woningzoekenden in de grote stad weer te hulp door ze te laten zien wat er buiten de Randstad mogelijk is met hun budget. Zoals altijd toont Froger de deelnemers drie huizen die voldoen aan hun wensen én een vierde, door de makers geselecteerde out-of-the-boxhuis.
Volgens Natasja is flexibiliteit van essentieel belang om de huizenjacht ook buiten de Randstad te laten slagen: "Geen enkel huis voldoet voor de volle honderd procent aan het label 'droomhuis'. Bedenk goed wat jouw situatie is en wat jíj nodig hebt en besef dat je al aardig op weg bent als een huis aan 8 van de 10 woonwensen voldoet."
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?
15:03Zien: De eerste beelden van de nieuwe NPO-realityserie De Verloskundigen
13:36Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?