TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jarenlang gold maandagavond bij RTL 4 als woonavond, toch start het derde seizoen van Voor Hetzelfde Geld nu een dagje later. Presentatrice Natasja Froger schiet woningzoekenden in de grote stad weer te hulp door ze te laten zien wat er buiten de Randstad mogelijk is met hun budget. Zoals altijd toont Froger de deelnemers drie huizen die voldoen aan hun wensen én een vierde, door de makers geselecteerde out-of-the-boxhuis.
Volgens Natasja is flexibiliteit van essentieel belang om de huizenjacht ook buiten de Randstad te laten slagen: "Geen enkel huis voldoet voor de volle honderd procent aan het label 'droomhuis'. Bedenk goed wat jouw situatie is en wat jíj nodig hebt en besef dat je al aardig op weg bent als een huis aan 8 van de 10 woonwensen voldoet."
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten