TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De scheidslijn tussen het winnen van een heel hoog of heel laag bedrag in VriendenLoterij Miljonairs is heel dun. Dat bewees de Rijswijkse Marjolein eerder dit seizoen.
De beleidsmedewerker in de gezondheidszorg vulde bij een van de eerste vragen al een verkeerd antwoord in. Omdat ze twijfelde schakelde ze een hulplijn in en dat bleek een goede keuze. Het publiek gaf aan dat ze fout zat en zo bleef ze in het spel. Vervolgens wist ze zonder hulplijnen het bedrag van 64.000 euro te bereiken. Bij de bijbehorende vraag had ze echter beide overgebleven troeven nodig. Uiteindelijk wist ze een bedrag van 125.000 euro binnen te harken, een van de grootste gewonnen bedragen in de historie. Met het geld wil ze graag Engels, rechten of geschiedenis gaan studeren.
De laatste aflevering van Vriendenloterij Miljonairs is zaterdag te zien om 22:15 uur op RTL4.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Clash of the Titans