TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De spelshow van Robert ten Brink heeft na al die jaren - en tientallen namen verder - eigenlijk weinig tot geen introductie meer nodig. Bijna iedereen weet namelijk wel dat VriendenLoterij Miljonairs een spelshow is waarin er steeds één kandidaat kans maakt op het winnen van 1 miljoen euro. Dit krijgt hij of zij echter niet zomaar cadeau: eerst moeten er namelijk nog vijftien pittige meerkeuzevragen worden beantwoord.
Appeltje-eitje zou je denken, maar niets is minder waar. De moeilijkheid van de vragen loopt namelijk steeds verder op en de kandidaat in kwestie mag 'slechts' gebruiken van drie hulplijnen: het publiek om hulp vragen, fifty-fifty en bellen met een bekende. Wie lukt het om alle vijftien vragen goed te beantwoorden en naar huis te gaan met één miljoen euro? Je ziet het in VriendenLoterij Miljonairs, vanaf deze week te zien vlak na de nieuwste aflevering van Lego Masters.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside