TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Het is gewoon de beste quiz ter wereld", zei presentator Robert ten Brink enkele jaren geleden over VriendenLoterij Miljonairs. De beste of niet, populair is het spelprogramma nog altijd.
In deze nieuwe reeks ontvangt Ten Brink weer deelnemers die kans maken op 1 miljoen euro. Ze moeten daarvoor vijftien meerkeuzevragen goed beantwoorden, die ook nog eens steeds moeilijker worden naarmate de kandidaat het verder schopt. Gedurende het spel beschikt de deelnemer over drie hulplijnen: het publiek om hulp vragen, fifty-fifty en bellen met een bekende.
Ten Brink verklapte in de Volkskrant overigens dat hij zelf geen ster is in het spel, dat hij via de computer wel eens speelde. "Ik ben slecht. Verder dan 16 duizend euro ben ik nooit gekomen."
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!