TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Het is gewoon de beste quiz ter wereld", zei presentator Robert ten Brink enkele jaren geleden over VriendenLoterij Miljonairs. De beste of niet, populair is het spelprogramma nog altijd.
In deze nieuwe reeks ontvangt Ten Brink weer deelnemers die kans maken op 1 miljoen euro. Ze moeten daarvoor vijftien meerkeuzevragen goed beantwoorden, die ook nog eens steeds moeilijker worden naarmate de kandidaat het verder schopt. Gedurende het spel beschikt de deelnemer over drie hulplijnen: het publiek om hulp vragen, fifty-fifty en bellen met een bekende.
Ten Brink verklapte in de Volkskrant overigens dat hij zelf geen ster is in het spel, dat hij via de computer wel eens speelde. "Ik ben slecht. Verder dan 16 duizend euro ben ik nooit gekomen."
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026.
Jolande en Barbara uit Ik Vertrek krijgen eigen realityserie
09:09Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Zussen
07:53De TV van gisteren: WK-kraker tussen Frankrijk en Spanje massaal bekeken
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, 300