TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
"Het is gewoon de beste quiz ter wereld", zei presentator Robert ten Brink enkele jaren geleden over VriendenLoterij Miljonairs. De beste of niet, populair is het spelprogramma nog altijd.
In deze nieuwe reeks ontvangt Ten Brink weer deelnemers die kans maken op 1 miljoen euro. Ze moeten daarvoor vijftien meerkeuzevragen goed beantwoorden, die ook nog eens steeds moeilijker worden naarmate de kandidaat het verder schopt. Gedurende het spel beschikt de deelnemer over drie hulplijnen: het publiek om hulp vragen, fifty-fifty en bellen met een bekende.
Ten Brink verklapte in de Volkskrant overigens dat hij zelf geen ster is in het spel, dat hij via de computer wel eens speelde. "Ik ben slecht. Verder dan 16 duizend euro ben ik nooit gekomen."
Video: Dit zijn de eerste beelden van Dames in de Dop met twee oud-deelnemers van De Bondgenoten
14:54Hele donkere dagen voor kerst: Dit is de trailer van Sleepers
14:23Geen VIP-editie voor We Zijn er Bijna!: 'Kracht ligt bij gewone Nederlanders'
13:57Kinderen roepen op tot twee minuten stilte voor Dieuwertje Blok op pakjesavond
13:25Tipje van de sluier opgelicht over special Appeltje voor de Dorst na laatste Oogappels-aflevering