TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Het is gewoon de beste quiz ter wereld", zei presentator Robert ten Brink enkele jaren geleden over VriendenLoterij Miljonairs. De beste of niet, populair is het spelprogramma nog altijd.
In deze nieuwe reeks ontvangt Ten Brink weer deelnemers die kans maken op 1 miljoen euro. Ze moeten daarvoor vijftien meerkeuzevragen goed beantwoorden, die ook nog eens steeds moeilijker worden naarmate de kandidaat het verder schopt. Gedurende het spel beschikt de deelnemer over drie hulplijnen: het publiek om hulp vragen, fifty-fifty en bellen met een bekende.
Ten Brink verklapte in de Volkskrant overigens dat hij zelf geen ster is in het spel, dat hij via de computer wel eens speelde. "Ik ben slecht. Verder dan 16 duizend euro ben ik nooit gekomen."
Shownieuws tipt Donny Roelvink: 'Pak je koffers en vertrek'
12:29Thomas trapt zijn Oranjezomer-week af met deze gasten
11:16Fred haalt uit naar Ellen in B&B Vol Liefde: 'Fysiek is het een oma'
10:26Woeste Grond: 'Hierom had dit seizoen geen cliffhanger'
09:07B&B Vol Liefde: dit vinden jullie de saaiste B&B-houder en deze heeft de mooiste plek