TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Het is gewoon de beste quiz ter wereld", zei presentator Robert ten Brink enkele jaren geleden over VriendenLoterij Miljonairs. De beste of niet, populair is het spelprogramma nog altijd.
In deze nieuwe reeks ontvangt Ten Brink weer deelnemers die kans maken op 1 miljoen euro. Ze moeten daarvoor vijftien meerkeuzevragen goed beantwoorden, die ook nog eens steeds moeilijker worden naarmate de kandidaat het verder schopt. Gedurende het spel beschikt de deelnemer over drie hulplijnen: het publiek om hulp vragen, fifty-fifty en bellen met een bekende.
Ten Brink verklapte in de Volkskrant overigens dat hij zelf geen ster is in het spel, dat hij via de computer wel eens speelde. "Ik ben slecht. Verder dan 16 duizend euro ben ik nooit gekomen."
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'