TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onverzadigbare reigers, vliegende eekhoorns en de paringsdans van flamingo’s; het komt allemaal voorbij in ‘Zelf geschoten’. Dit nieuwe seizoen van Vroege Vogels gaat van start met een special die in het teken staat van deze wekelijkse rubriek waarin kijkers hun bijzondere en vaak unieke natuurfilmpjes insturen.
Voor deze special gaat presentator Menno Bentveld bij inzenders langs om daar meer over te horen. Hij wil onder meer weten hoe zij hun beelden filmen en waar ze trots op zijn.
De video’s van Hilde uit het Groningse Doodstil haalden de rubriek al meerdere keren. Zij geniet al van het vinden van een bijzondere plek. “Ook als ik een keer geen mooi filmpje heb, dan heb ik dat toch weer even meegemaakt - en daar wordt een mens gelukkig van”, vertelt ze.
Vroege Vogels is vanaf 7 april weer iedere zondag om 19:25 uur te zien bij BNNVARA op NPO2.
Dit programma vervangt The Masked Singer op RTL 4
08:11Dit vinden kijkers van Videoland Original House of Villains
07:51De TV van gisteren: Miljoenenjacht grote winnaar op nieuwjaarsdag
06:47Vanavond op TV: Het uur van de wolf, The masked singer, Laatste ronde
11:29Dit zijn de goede voornemens van de mannen van Vandaag Inside