TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onverzadigbare reigers, vliegende eekhoorns en de paringsdans van flamingo’s; het komt allemaal voorbij in ‘Zelf geschoten’. Dit nieuwe seizoen van Vroege Vogels gaat van start met een special die in het teken staat van deze wekelijkse rubriek waarin kijkers hun bijzondere en vaak unieke natuurfilmpjes insturen.
Voor deze special gaat presentator Menno Bentveld bij inzenders langs om daar meer over te horen. Hij wil onder meer weten hoe zij hun beelden filmen en waar ze trots op zijn.
De video’s van Hilde uit het Groningse Doodstil haalden de rubriek al meerdere keren. Zij geniet al van het vinden van een bijzondere plek. “Ook als ik een keer geen mooi filmpje heb, dan heb ik dat toch weer even meegemaakt - en daar wordt een mens gelukkig van”, vertelt ze.
Vroege Vogels is vanaf 7 april weer iedere zondag om 19:25 uur te zien bij BNNVARA op NPO2.
Vanavond op TV: Code of silence, Star trek: Strange new worlds, The Secret Life of Walter Mitty
17:31Els uit B&B Vol Liefde kritisch over 'intenties' Winter Vol Liefde-kandidaten
16:30Bradley uit De Bondgenoten duikt op in Lang Leve de Liefde en zijn date maakt nu al de tongen los
16:13Uitzendschema van The Voice of Holland 2026: Alle rondes en data op een rij
15:03Mama Monique over nieuwe schoondochter Veerle: 'Mike is echt heel gelukkig met haar'