TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onverzadigbare reigers, vliegende eekhoorns en de paringsdans van flamingo’s; het komt allemaal voorbij in ‘Zelf geschoten’. Dit nieuwe seizoen van Vroege Vogels gaat van start met een special die in het teken staat van deze wekelijkse rubriek waarin kijkers hun bijzondere en vaak unieke natuurfilmpjes insturen.
Voor deze special gaat presentator Menno Bentveld bij inzenders langs om daar meer over te horen. Hij wil onder meer weten hoe zij hun beelden filmen en waar ze trots op zijn.
De video’s van Hilde uit het Groningse Doodstil haalden de rubriek al meerdere keren. Zij geniet al van het vinden van een bijzondere plek. “Ook als ik een keer geen mooi filmpje heb, dan heb ik dat toch weer even meegemaakt - en daar wordt een mens gelukkig van”, vertelt ze.
Vroege Vogels is vanaf 7 april weer iedere zondag om 19:25 uur te zien bij BNNVARA op NPO2.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten