TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Halverwege het seizoen maakt Waar Doen Ze Het Van? de stand van zaken op. De vier gezinnen hadden vooraf een doel gesteld: gaan ze dit ook halen?
De familie Koenjer is al druk aan het kijken naar een camper, hoewel hun woning nog steeds niet is verkocht. Voor hun huis op wielen hadden ze twintigduizend euro begroot, maar ze komen er nu achter dat hun wensen dat budget overschrijden.
Volkszanger Wesley Ponsen wilde zijn maandinkomen verdubbelen. Om dat te bereiken moet het bedrag dat hij vraagt voor een concert flink omhoog. Als Omroep Brabant hem vraagt om op te komen treden op een groot muziekfestijn, besluit hij dat toch voor niets te doen. Hij ziet het als promotie.
Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’
08:59Douwe Bob eerste gast in nieuw seizoen Eva na bijzondere zomer