TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Halverwege het seizoen maakt Waar Doen Ze Het Van? de stand van zaken op. De vier gezinnen hadden vooraf een doel gesteld: gaan ze dit ook halen?
De familie Koenjer is al druk aan het kijken naar een camper, hoewel hun woning nog steeds niet is verkocht. Voor hun huis op wielen hadden ze twintigduizend euro begroot, maar ze komen er nu achter dat hun wensen dat budget overschrijden.
Volkszanger Wesley Ponsen wilde zijn maandinkomen verdubbelen. Om dat te bereiken moet het bedrag dat hij vraagt voor een concert flink omhoog. Als Omroep Brabant hem vraagt om op te komen treden op een groot muziekfestijn, besluit hij dat toch voor niets te doen. Hij ziet het als promotie.
De beerput is open: Antine over de nare dingen die ze heeft meegemaakt met Monique
08:36Dit programma vervangt De Hanslers: van de Piste naar de Playa op SBS6
07:44De TV van gisteren: Sterke start voor Winter Vol Liefde
07:00GTST Spoilers - maandag 12 t/m donderdag 15 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Medisch Centrum West, RED 2