TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gea uit Assen heeft ruzie gekregen met haar broer en zus bij het verdelen van de nalatenschap van hun ouders. Ze vertrouwt hen niet meer en is zelfs bang dat ze er met de hele erfenis vandoor gaan. Hoewel ze een notaris heeft ingeschakeld, vraagt ze zich af of dat wel genoeg is.
In deze aflevering van Waar Is Mijn Erfenis? gaan presentator Dennis van der Geest en erfrechtdeskundige Katelijne van Barneveld voor Gea op onderzoek uit. Al snel wordt duidelijk dat Gea's voorgevoel over haar broer en zus klopt. Ze besluit dan ook een erfrechtadvocaat in te schakelen, en een rechtszaak lijkt de enige uitweg.
Van Barneveld legt uit dat onduidelijkheid over een erfenis, vooral over waarom een bepaalde broer of zus meer krijgt, vaak een reden is om te procederen. "Iemand twijfelt of ouders nog wisten wat ze deden toen het betreffende testament werd gemaakt," verklaart ze op Mr. Online, een website voor juristen.
Waar is mijn erfenis? is sinds 26 oktober iedere donderdag om 20:30 uur te zien op SBS6 en KIJK.nl. Deze aflevering volgt op donderdag 2 november.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster