TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heeft Tonnie recht op de erfenis van haar moeder, Blonde Sien uit de Jordaan? In Waar Is Mijn Erfenis? helpt Dennis van der Geest mensen met ingewikkelde kwesties rond nalatenschappen.
In deze eerste aflevering is het de vraag hoe de erfenis van Blonde Sien is geregeld. Tonnie groeide op aan de toog van het Amsterdamse café Rooie Nelis, de vader van Sien. Ze helpt later met haar man belangeloos mee in deze kroeg.
Als Sien in 2022 overlijdt, denken Tonnie en haar broer dat ze de miljoenen van hun moeder plus het café zullen erven. Maar die gaan aan hun neus voorbij. Tonnie blijkt te zijn onterfd en een nichtje heeft alles gekregen. Ze laat het er niet bij zitten en schakelt erfrechtadvocaat mr. Joost Diks in. Van der Geest bezoekt het rijke nichtje.
Deze herhaling van Waar Is Mijn Erfenis? zie je op woensdag 17 juli vanaf 20:30 uur op SBS6. (HH)
Partnerbijdrage
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen