TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 55-jarige Rob is ongeneeslijk ziek en wil zijn tijd gebruiken om alles financieel op orde te maken voor zijn kinderen. Daarvoor schakelt de Nijmegenaar presentator Dennis van der Geest en de erfrechtdeskundigen van Waar Is Mijn Erfenis? in.
Rob leerde zijn biologische vader Jo pas kennen op zijn dertigste en ze doen er op dat moment alles aan om elkaar goed te leren kennen. Maar de twee krijgen later fikse ruzie, dus officiële erkenning komt er niet. Wanneer Jo overlijdt in 2018, komt Rob dan ook niet voor in zijn testament.
De erfenis ging naar de dochters van Jo, maar zij beweren niet te weten wie Rob is. Hij wil er na lang nadenken toch werk van maken, al is het alleen maar om zijn eigen kinderen wél financieel te kunnen ondersteunen na zijn dood.
Deze herhaling van Waar Is Mijn Erfenis? zie je op woensdag 7 augustus vanaf 20:30 uur op SBS6. (HH)
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Paradise Hotel keert terug met nieuw seizoen
20:01Er is een MAFS-baby onderweg: Hinke en Giovanni verwachten eerste kindje
19:51Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'
15:22De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren
13:45Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst