TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Traditiegetrouw besteedt Omroep MAX ieder jaar veel aandacht aan het SKS Kampioenschap Skûtsjesilen en ook deze zomer is dat niet anders. Bert Haandrikman doet weer uitgebreid en dagelijks verslag van de bijzondere zeilwedstrijd, die plaatsvindt van 18 tot en met 31 juli. Vanaf wanneer is dat te zien?
Wat is skûtsjesilen eigenlijk precies? Het is een zeilwedstrijd van veertien skûtsjes (Fries voor 'schuitje') die tijdens elf wedstrijden strijden om hét Zilveren Skûtsje. En de eer natuurlijk.
In het MAX Skûtsje Journaal, gepresenteerd door Haandrikman, zie en hoor je werkelijk alles over de wedstrijd. Hij is dagelijks aanwezig op de wedstrijdlocatie, toont samenvattingen en ontvangt daarnaast gasten en kenners met wie hij het laatste nieuws bespreekt.
Dit jaar doet hij dat onder andere met Marit Bouwmeester, Sipke Jan Bousema, Aant Jelle Soepboer en Afke Boven
Het MAX Skûtsje Journaal is vanaf zaterdag 18 juli dagelijks (behalve zondag) om 19:00 uur te zien op NPO1. (Let op: de eerste aflevering is te zien op NPO 2)
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days