TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Dit Was het Nieuws werden recente beelden van de kerncentrale in het Oekraïense Zaporizja getoond. Die deden Britt denken aan haar bezoek aan Tsjernobyl. "Daar heb ik echt heel erge ruzie gehad met Johnny de Mol", begon de presentatrice.
Britt was gevraagd voor Waar Is de Mol?, waarin Johnny de Mol met BN'ers naar verschillende landen afreisde. Ze wilde heel graag naar Zuid-Afrika, Curaçao of Madagaskar, maar daar waren Johnny en de redactie het niet mee eens. Hun voorstel? "Toen belden ze me terug: 'Weet je wat jij leuk vindt? Tsjernobyl!'", vertelde Britt. Hoewel ze nog zei: 'Tsjernobyl vind ik helemaal niet leuk', was er niet veel nodig om de dierenliefhebbers te overtuigen: "'Jawel', zeiden ze, 'daar heb je allemaal dieren, zieke dieren, rondlopen.'" Dus daar ging ze. "Al dacht ik eerst: ik heb geen kanker over voor een Talpa-programma."
Britt vervolgde dat de reis met Johnny leuk was, "tot we richting die kerncentrale gingen. Johnny wilde steeds verder en dat metertje (dat de straling meet, red.) ging steeds harder af. Ik wilde gewoon terug." En toen kwam er bonje. Toch is Britt blij dat ze er was en heeft ze er geen schade aan overgehouden. "Het was fascinerend. Er liepen mensen met truien met daarop I'm Radioactive erop. Het was net een soort Efteling, echt bizar."
Wil je die aflevering van Waar Is De Mol? terugkijken? Dat kan hier. Dit Was het Nieuws kun je hier terugkijken.
Partnerbijdrage
Renze: Donny Roelvink krijgt met felle Olcay Gulsen te maken
10:25Vanaf deze datum is Bert & Breakfast op televisie te zien
09:46Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Heel Holland Bakt begint
08:15Bartho Braat staat open voor comeback in GTST: 'Zou het best leuk vinden'
07:49De TV van gisteren: Renze, De Hanslers en Strijders vallen tegen op Mega Maandag