TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In Dit Was het Nieuws werden recente beelden van de kerncentrale in het Oekraïense Zaporizja getoond. Die deden Britt denken aan haar bezoek aan Tsjernobyl. "Daar heb ik echt heel erge ruzie gehad met Johnny de Mol", begon de presentatrice.
Britt was gevraagd voor Waar Is de Mol?, waarin Johnny de Mol met BN'ers naar verschillende landen afreisde. Ze wilde heel graag naar Zuid-Afrika, Curaçao of Madagaskar, maar daar waren Johnny en de redactie het niet mee eens. Hun voorstel? "Toen belden ze me terug: 'Weet je wat jij leuk vindt? Tsjernobyl!'", vertelde Britt. Hoewel ze nog zei: 'Tsjernobyl vind ik helemaal niet leuk', was er niet veel nodig om de dierenliefhebbers te overtuigen: "'Jawel', zeiden ze, 'daar heb je allemaal dieren, zieke dieren, rondlopen.'" Dus daar ging ze. "Al dacht ik eerst: ik heb geen kanker over voor een Talpa-programma."
Britt vervolgde dat de reis met Johnny leuk was, "tot we richting die kerncentrale gingen. Johnny wilde steeds verder en dat metertje (dat de straling meet, red.) ging steeds harder af. Ik wilde gewoon terug." En toen kwam er bonje. Toch is Britt blij dat ze er was en heeft ze er geen schade aan overgehouden. "Het was fascinerend. Er liepen mensen met truien met daarop I'm Radioactive erop. Het was net een soort Efteling, echt bizar."
Wil je die aflevering van Waar Is De Mol? terugkijken? Dat kan hier. Dit Was het Nieuws kun je hier terugkijken.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij