TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Binnen een jaar het roer helemaal omgooien: dat is het ambitieuze doel van de tien koppels uit Wat Een Stel. De komende twee weken laten ze zien hoe ze stapje voor stapje dichter bij hun ideale toekomst komen.
Bij de een gaat dat soepeler dan bij de ander. Zo hopen Leo en Wesley vader te worden van een pleegkindje, maar ze moeten daarvoor aan heel veel eisen voldoen. Lize en Ruben willen zonder begeleiding samenwonen. Iets dat lang niet zo vanzelfsprekend is, want beiden hebben het syndroom van Down.
Verder het schrijnende verhaal van jeugdliefdes Bjorn en Inge. Ze leven al twee jaar op straat en moeten elke dag weer op zoek naar eten, geld en onderdak. Het koppel bedenkt een actieplan om hun grote droom te verwezenlijken: wakker worden in hun eigen huis.
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los